صفحه اصلی
ساختمان فناور

 

 **مهلت ثبت نام تا 5 آبان تمديد شد**

به دليل تمديد مهلت ثبت نام در مسابقه، ارسال آثار 15 آبان ماه مقدور مي باشد.

ضمنا مدارك لازم و نحوه ارسال آثار در سايت و كانال تلگرام اعلام خواهد شد.

                                                                                                                   دبيرخانه مسابقه ساختمان فناور 
 
مركز فناوريهاي نوين شهرداري اصفهان برگزار مي نمايد :

نخستين مسابقه ساختمان فناور شهر

در راستاي سياستهاي كلان كشور در حوزه ساختمان انرژي و محيط زيست و فرامين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال مركز فناوريهاي نوين شهرداري اصفهان با همكاري ساير ارگان هاي زيربط برگزار مي نمايد :

نخستين مسابقه ساختمان فناور شهر

هدف از اين مسابقه شناسايي و تقدير از انديشه هاي خلاقانه است كه با استفاده از فناوريهاي نوين، ساختماني فناور را خلق نموده اند.

نياز گسترده به ساختمان و مسكن، ضرورت استفاده از سيستم هاي ساختماني و مصالح جديد به منظور نيل به اهداف توسعه پايدار، افزايش سرعت ساخت، سبك سازي، افزايش عمر مفيد، هوشمندسازي و بهره مندي از فناوريهاي نوين و بهينه سازي مصرف انرژي را بيش از پيش مطرح ساخته است.

در اين راستا، ارتقاء سطح علمي و تخصصي جامعه مهندسي كشور و آشنايي با سيستم ها و فناوريهاي نوين ساختماني امري اجتناب ناپذير مي باشد. حل مشكلاتي نظير زمان طولاني اجرا، عمر مفيد كم و يا هزينه زياد اجراي ساختمان ها در بخش ساختمان نيازمند ارائه راهكارهايي به منظور استفاده علمي از سيستم هاي ساختماني نوين و مصالح ساختماني جديد جهت كاهش وزن، كاهش زمان ساخت، دوام بيشتر كاهش مصرف انرژي در كنار تامين شرايط آسايش ساكنين و استفاده كنندگان از بنا و در نهايت كاهش هزينه اجرا مي باشد.

بي شك اين اقدامات در بلند مدت موجب بهينه سازي صنعت ساخت در كشور و رسيدن به شرايط بهره وري مطلوب خواهد شد. به منظور تحقق اهداف يادشده و نيز توسعه و ارتقاء فناوري ساخت مسكن در كشور، مركز فناوريهاي نوين شهرداري نسبت به برگزاري نخستين مسابقه ساختمان فناور شهر با همكاري ساير ارگانهاي زيربط اقدام نموده است.

اميد است با بهره گيري از راهكارهاي ارائه شده توسط شركت كنندگان در اين مسابقه بتوان زمينه هاي استفاده گسترده از چنين سيستم هايي را در بخش هاي مختلف صنعت ساختمان و مسكن فراهم نمود.

 شايان ذكر است تمامي افراد حقيقي و حقوقي اعم از طراحان و مجريان و دست‏اندركاران صنعت ساختمان مي‏توانند در اين مسابقه شركت نمايند.

اين مسابقه از طرح هاي خلاقانه‏اي كه هنوز به مرحله اجرا نرسيده‏ اند نيز استقبال مي‏نمايد.

ضمنا اگر فردي در بخشي از پروژه‏اي شركت نموده كه در آن بخش فعاليتي فناورانه صورت پذيرفته و در همان پروژه فرد ديگري با فعاليتي فناورانه ديگري شركت نموده است، هر دو نفر مي توانند بصورت انفرادي و يا گروهي در مسابقه با ذكر نام آن پروژه شركت نمايند و اين موضوع منافاتي با شركت جمعي و يا فردي اعم از حقوقي و حقيقي در مسابقه براي يك پروژه ندارد.

توضيحات :

1-    هر فرد يا شركت و يا گروه بايستي براي هر پروژه يك ثبت نام جديد انجام دهد.

2-    اگر فردي بخشي از پروژه را به عنوان مثال طراحي هوشمند سازي را انجام داده و فناوري تاسيسات با فرد يا گروه ديگري بوده است امكان دو ثبت نام مجزا وجود خواهد داشت.

3-    اطلاعات وارد شده در سايت براي ديگران قابل رويت و دسترسي نمي باشد.

آدرس تلگرام جهت عضويت در كانال تلگرام مسابقه  :   https://t.me/sakhtemanfanavar

آدرس ايميل : ntc@isfahan.ir

برنامه زمانبندي مسابقه :

ثبت نام: 20 مردادماه تا 5 آبان ماه 96
-  ارسال آثار: 15 شهريورماه تا 15 آبان ماه 96
-  برگزاري آيين پاياني مسابقه: 25 آذرماه 96 مصادف با روز پژوهش 
 
 
 
 دانلود پوستر مسابقه
 
 
 
 

فرم درخواست شركت درنخستين مسابقه ساختمان فناور شهر اصفهان 

 
 
 
 


سال 1396
سال 1395
سال 1394
تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به مركز فناوري هاي نوين شهرداري اصفهان مي باشد.