logo
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا

 شهرروياها

 
 

   مجموعه شهر روياهاي اصفهان با مشاركت شـركت ‌هايتكنولوژي چين و با نام بين المللي           Isfahan fantawild adventure  به عنوان بزرگترين مركز تفريحي واقامتي كشور و درفضايي به مساحت170000متر مربع در شرق اصفهان اجرا شد. اين مركز تجربه تازه و بي مانندي از هيجان، تفريح و سرگرمي را براي بازديدكنندگان به ارمغان آورده و طيف وسيعي از جاذبه هاي تفريحي را به كمك مدرن ترين و پيشرفته‌ترين تجهيزات روز دنيا در اختيار هم ميهنان ارجمند قرار مي دهد.

    در اين مجموعه با توجه به ساختار معماري و جاذبه هاي متنوع شرايطي براي خانواده ها فراهم مي آيد تا در هررده سني و در شرايط آب و هوايي مختلف بتوانند لحظاتي بياد ماندني را تجربه كنند. اين پارك بازي مدرن با 7 بخش موضوعي مختلف و مدرن و بيش از 90 جاذبه متنوع در فضاهاي باز و بسته اين قابليت را دارد كه 600 بازديد كننده را همزمان سرگرم نمايد.

در كنار اين مجموعه عظيم تفريحي ، جاذبه هاي ديگري از قبيل فضاهاي تجاري، ورزشي، اقامتي ، محيطي متفاوت را براي تفريح و سرگرمي و خريد در اختيار مردم قرار خواهد داد.

اين مجموعه شامل بازي هاي سرپوشيده و بازي هاي روباز است.

 بازي هاي سرپوشيده شامل سينما، سالن بازي هاي مجازي ، شهر واژگون، سفر فضايي، دنياي زيرآب است.

بازي هاي روباز شامل منطقه بازي كودكان شامل 10 نوع دستگاه تفريحي است كه شامل ترن هوايي معلق، ترن هوايي كوچك، تاب چرخان،سقوط آزاد، كرم كوچولو، اسب سواري دوطبقه، رالي كودك،زنبور كوچولو،بازي گردان و موتور فضايي است. ..

 موارد منحصر به فرد : 3 سينما رويا

1-   سينما روياي دنياي زيرآب : اين بازي همانند صدف در محوريت "شهرروياها" قرار دارد كه با تركيب شش پرژكتور قدرتمند سه بعدي و پرده ي فراگير محيطي باعث مي شود كه مخاطب با چشم مسلح هيجان زير دريا را تجربه كند. تصاوير، افكت هاي هوا، صدا ، نور و حركت همراه با كارهاي حجمي به نمايش گذاشته مي شود.

اطراف صدف، صخره هاي مرجاني با اشكال زيبا طراحي شده است كه گردشگران مي توانند از اين محيط زيبا عكس هاي يادگاري بگيرند و سفر به زيردريا در قالب داستاني تجربه نمايند.

 

2-   سينما روياي شهر واژگون: اين مجموعه در يك ساختمان واژگون احداث شده كه در قالب داستان حمله دايناسورها به شهر طراحي شده است. در اين مجموعه گردشگران با چشم مسلح سوار بر واگنها مي شوند و با حركت هاي شناور، صدا، نور، تصوير و فضاهاي حجمي تجربه هيجان انگيز رويارويي با دايناسورها را كسب مي نمايند. همچنين دو سالن انتظار در اين مجموعه تعبيه شده است كه در اين سالن ها اختراعات علمي بسيار جذاب يك شركت دانش بنيان به نمايش گذاشته مي شود. در واقع در اين قسمت افراد مطالب علمي كه در كتاب هاي درسي خود مطالعه كرده اند را مشاهده مي كنند، آينه هاي معقر و محدب، آينه هاي معقر صوتي، دستگاه فواره خودكار الجزري كه متعلق به 800 سال گذشته است، فوتبال رباتيك، تيراندازي ليزري، سيبل مكانيكي و گهواره نيوتن از جمله مواردي است كه مي توانند افراد در دو سالن انتظار سينما روياي شهر واژگون مشاهده كنند.

 

3-   سينما روياي سفر به فضا: در اين مجموعه گردشگران در ابتدا وارد آسانسور مي شوند و به صورت فرضي 12 طبقه را طي مي كنند تا به بخش سفينه فضايي برسند. در اين قسمت افراد سوار بر كابين هاي متحرك مي شوند و اين بار بدون استفاده از عينك مي توانند از ميان كرات و اجسام فضايي عبور كنند و هيجان سفر به فضا را تجربه نمايند.

همچنين در شهر روياها 77 بازي كامپيوتري در فضاي سرپوشيده و 11 بازي هيجاني روباز طراحي شده است كه سه مجموعه سينما روياي مهيج فوق الذكر وجه تمايز اين شهربازي با ساير شهربازي هاي سطح خاورميانه است؛ اين سه مجموعه تاكنون در كشورهاي چين، آلمان و آمريكا ايجاد شده است؛ بنابراين "شهرروياها" از نظر امكانات در سطح خاورميانه بي نظير است.

 

 

مساحت زيربنا: 61000 مترمربع

كل سرمايه گذاري پروژه: 200 ميليارد تومان

تعداد بازي: 96

بخش ارزي سرمايه گذاري: 4/18 ميليون يورو

شروع پروژه: سال 1389

درصد مشاركت شريك خارجي:60% از بخش ارزي

 

مساحت پروژه : 000/170 مترمربع