logo
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا
  • شهر رويا

سفر فضايي :

در اين بخش بازديد كنندگان با استفاده از تكنولوژي پيشرفته و معادل سازي فضايي از ميان كرات و اجسام فضايي عبور كرده و حضور در يك ايستگاه فضايي را از نزديك لمس مي كنند. اين بخش در فضايي به مساحت 1200 متر مربع و با ظرفيت 100 نفر طراحي شده است .

 موتور فضايي: يك ماشين سرگرمي جديد و عجيب است. برروي صفحه چرخان خودكار ، 24 صندلي كه همانند موتور سيكلت تك سرنشين است در نزديكي لبه قرار گرفته اند. صندليهاي كنار لبه هم مي توانند در جهت عقربه هاي ساعت و هم در خلاف جهت آن بچرخند.

علاوه بر اين ، يك چرخ دستي در پايين لايه چرخش قرار گرفته كه مي تواند در امتداد قوس و مسير عمودي به سمت بالا و پائين رانده شود. تركيب چرخش و نوسانهاي عمودي كمك مي كند تا سرنشينان احساس نوسان در فضا بطور آزادانه را داشته باشند.

جاذبه خودرو فضايي يك ماشين سرگرمي جديد مي باشد كه در مسيرخاصي كه در بالاي سطح زمين است رانده مي شود. اين ماشين توسط قدرت اصطكاك به سمت بالا رانده مي شود و سپس توسط سرعتي خاص به پائين رانده مي شود . مسير داراي ارتفاعات مختلفي مي باشد و سرعت اين ماشين ملايم است. بنابراين ، بدون توجه به اينكه افراد بزرگسال يا خردسال باشند ، مي توانند همانند يك تجربه فضايي بدون هيچ ترسي همراه با هيجان سوار بر اين ماشين شوند. اين ماشين مجهز به كابين هاي مدرن كه از پلاستيك هاي تقويت شده ساخته شده است، مي باشد.