مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای
خانه
جستجو
نوروزي: روند اجراي پروژه‌هاي عمراني شهر از پيش بيني‌ها جلوتر است
نوروزي: روند اجراي پروژه‌هاي عمراني شهر از پيش بيني‌ها جلوتر است شهردار اصفهان با ابراز خرسندي از روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني در شهر گفت: اجراي پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني و مجموعه پل‌ها و تقاطع غيرهمسطح نصف‌جهان از برنامه زمان‌بندي پيش بيني شده جلوتر است.

قدرت الله نوروزي  در حاشيه برگزاري جلسه بررسي روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني شاخص اصفهان كه در محل پروژه سالن اجلاس برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: در جلسه امروز موضوعاتي كه مورد بررسي قرار گرفت، تنها مربوط به پروژه اجلاس نبود.

وي با اشاره به روند اجراي پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني، افزود: خوشبختانه اين پروژه از جدول زماني تعيين شده دو و نيم درصد جلوتر است، اما در خصوص طرح معماري آن كميته‌اي متشكل از معاون عمران شهري شهرداري، معاون شهرسازي و معماري شهرداري، شيرين طغياني به عنوان نماينده شوراي شهر و مديرطرح و برنامه شكل گرفت و قرار شد كارشناسان ديگر نيز در صورت نياز به ميدان بيايند و معماري آن را پيگيري كنند.

شهردار اصفهان تصريح كرد: در جلسه امروز مقرر شد مشكلات مربوط به آزادسازي‌ها در پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني در اولين فرصت رفع شود.

وي با اشاره به پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غيرهمسطح نصف‌جهان گفت: اين پروژه نيز از برنامه زمان‌بندي جلوتر است و خوشبختانه مشكلات خاصي در اين پروژه وجود ندارد.

نوروزي ادامه داد: در ارتباط با مباحث آزادسازي حدفاصل پل نصف جهان تا تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني نيز مقرر شد راهكارهاي مختلف پيش‌بيني و خريدهاي لازم انجام شود، همچنين براي اتخاذ برخي از تصميمات در كميته‌هاي مربوطه تبادل نظر و بحث و بررسي انجام شود.

وي با اشاره به آزادسازي پروژه ميدان پينارت، اظهار كرد: مباحث مربوط به اين موضوع در جلسه امروز مطرح و قرار شد در اولين فرصت از ظرفيت‌هاي قانوني براي رفع مسئله آزادسازي ميدان پينارت استفاده شود.

شهردار اصفهان از روند پيشرفت پروژه اجلاس در سال جاري ابراز خرسندي كرد و گفت: پويايي و تحركي كه در اين پروژه مشاهده مي‌شود حكايت از فضاي عملياتي در اين منطقه دارد، البته امروز از بخش‌هاي مختلف پروژه بازديد شد و سرعت فعاليت‌ها رضايت‌بخش بود و اميدواريم كه با همين سرعت پيش رود تا امسال شاهد تحول بسيار خوبي در پروژه اجلاس باشيم.

1398/03/09 تاریخ بروزرسانی :
128 تعداد بازدید :