اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
جعفريان:
قبور باغ رضوان را با اپليكيشن بيابيد

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان گفت: در راستاي تسريع و تسهيل خدمات رساني به شهروندان و تكريم ارباب رجوع، اپليكيشن سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان راه اندازي شده است.

سيد رضا جعفريان اظهار كرد: در اين اپليكيش كه پس از انجام اقدامات كارشناسانه و بررسي نيازهاي شهروندان تهيه شده، خدماتي از جمله جستجوي نام متوفي، تاريخچه سازمان آرامستان ها، آداب زيارت، دعاهاي مرتبط و ... پيش بيني شده است.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان ادامه داد: سيستم آدرس‌دهي قبور از ديگر ويژگي هاي اين نرم افزار است كه براي نخستين بار در كشور راه اندازي شده است، بر اين اساس شهروندان مي توانند با جستجوي نام بستگان مدفون در آرامستان از محل دفن بستگان خود اطلاع حاصل و به وسيله امكانات آدرس‌دهي به محل مورد نظر هدايت شوند.

جعفريان خاطرنشان كرد: راه اندازي اين نرم افزار در راستاي كمك به شهروندان، كاهش ترافيك و انتخاب بهينه مسير انجام شده است.

وي اظهار كرد: همچنين در اين نرم افزار ليست مشاهير مدفون در آرامستان و محل دفن آنها منظور شده است بر اين اساس به زودي زندگينامه مشاهير نيز در قالب اين اپليكيشن اطلاع رساني مي‌شود.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان اضافه كرد: تمام اشخاص مي توانند براي ثبت زندگي نامه متوفي خود اقدام كنند تا در سايت آرامستان و نرم افزار ثبت شود.

جعفريان گفت: علاوه بر اين خدمات، قابليت خدمات عمومي آرامستان، خدمات مجالس، دفتر مداحان و قاريان سازمان در اين اپليكيشن پيش بيني شده است و افراد مي‌توانند بدون حضور فيزيكي به صورت الكترونيكي سفارشات خود را ثبت كنند.

وي افزود: اپليكيشن سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان به مرور زمان با مشاركت شهروندان به روز مي شود و آنچه نياز كاربران است در آن لحاظ مي شود و شهروندان مي توانند پيشنهادات خود را طريق شماره پيامكي 3000532999 اعلام و يا با شماره 35723030 تماس بگيرند.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان عنوان كرد: شهروندان مي توانند جهت استفاده از اين نرم افزار به سايت www. Isfahan.ir/ aramestan  مراجعه و اپليكيشن آرامستان باغ رضوان را دانلود و مورد استفاده قرار دهند.

 
تاریخ:
1397/02/26
تعداد بازدید:
37
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.