اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
افتخاري:
از شهروندان بابت امكانات كم اتوبوس‌هاي شهر عذرخواهي مي‌كنم

مديرعامل شركت واحد اتوبوسراني اصفهان و حومه گفت: نيمي از ناوگان اتوبوسراني اصفهان به دليل قديمي بودن فاقد كولر است كه به دليل محدوديت‌هاي موجود ناچار به استفاده از آنها هستيم.

قدرت افتخاري اظهاركرد: بيشتر اتوبوس‌هاي شهر مجهز به پرده هستند و دستورالعمل‌هايي براي خنك نگهداشتن آنها وجود دارد.

وي در خصوص گلايه برخي شهروندان و تصور اشتباه آنها مبني بر روشن‌نكردن كولر اتوبوس توسط رانندگان، تصريح كرد: اينكه عده‌اي از شهروندان بر اين باور هستند كه رانندگان اتوبوس‌هاي كولردار نسبت به روشن‌كردن كولر اتوبوس كوتاهي مي‌كنند، تصور اشتباهي است چرا كه اگر كولر نقص فني نداشته باشد، راننده ملزم به روشن كردن كولر است.

مديرعامل شركت واحد اتوبوسراني اصفهان و حومه افزود: در حال حاضر فرايند تعمير، احياء و راه اندازي كولر اتوبوس‌ها به تدريج در حال انجام است و احتمال اينكه كولر بخشي از ناوگان هنوز راه‌اندازي نشده باشد، وجود دارد.

وي ادامه داد: شهروندان چنان‌چه گلايه‌اي در خصوص روشن نبودن كولر اتوبوس‌هاي كولردار دارند، مي‌توانند با اعلام شماره چهاررقمي ثبت شده بر روي بدنه اتوبوس به سامانه 137 موضوع را اطلاع دهند تا بررسي‌هاي لازم در ارتباط با اينكه اتوبوس كولر دارد يا خير و اينكه آيا كولر اتوبوس آماده بهره‌برداري بوده و روشن نشده است، انجام شود.

افتخاري در پايان به واسطه كمبودهاي احتمالي در امكانات اتوبوس‌هاي شهر از شهروندان عذرخواهي و ابراز اميدواري كرد با تلاش اتوبوسراني اصفهان بهترين سرويس‌دهي به شهروندان صورت گيرد.

تاریخ:
1397/03/22
تعداد بازدید:
25
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.