اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
پروژه يك ساله پياده راه سازي چهارباغ، سه ماهه انجام مي‌شود
.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان از پياده‌راه سازي ضلع غربي چهارباغ تا شهريور ماه سال جاري و پيش از برگزاري جشنواره بين المللي فيلم هاي كودكان و نوجوانان خبر داد.

مهين شكراني در حاشيه پاسخگويي به شهروندان در مركز ارتباطات مردمي 137 گفت: كف‌سازي پياده‌راه ضلع غربي چهارباغ حدود 40 درصد پيشرفت داشته است و تا شهريورماه سال جاري تكميل مي‌شود.  

وي با تاكيد بر اينكه پياده‌راه سازي چهارباغ عباسي قبل از برگزاري جشنواره بين المللي فيلم كودكان و نوجوانان در اصفهان به پايان مي‌رسد، افزود: با توجه به اينكه چهارباغ محور برنامه‌ها و رويدادهاي فرهنگي جشنواره بين المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان است قبل از برگزاري اين جشنواره پياده‌راه سازي چهارباغ انجام مي‌شود تا فضاي مناسبي در اختيار مردم قرار گيرد.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان با بيان اين مطلب كه پروژه پياده‌راه سازي چهارباغ در چند جبهه‌كاري و در سه شيفت در حال اجرا است، اظهار كرد: مدت اجراي اين پروژه يك ساله است، اما شهرداري اين مهم را طي سه ماه به منظور جلب رضايت كسبه انجام مي‌دهد.

وي اضافه كرد: بهسازي پياده‌روهاي ضلع غربي چهارباغ نيز حدفاصل ميدان امام حسين (ع) تا ميدان انقلاب تا آبان ماه به پايان مي رسد.

شكراني با اشاره به پروژه هاي عمراني و خدماتي منطقه يك در سال جاري عنوان كرد: احداث پاركينگ زيرسطحي خيابان ارديبهشت حدفاصل خيابان‌هاي طالقاني تا ميرداماد تا پايان سال به بهره برداري مي‌رسد.

وي احداث كلكتور شرقي- غربي حدفاصل پل وحيد تا سي و سه پل و احداث منبع آب در پارك حاشيه زاينده رود را از ديگر پروژه هاي منطقه يك در سال جاري برشمرد و گفت: آسفالت معابر منطقه از جمله گذرهاي فرعي و تعدادي از خيابان‌هاي اصلي و مناسب‌سازي تقاطع‌ خيابان‌هاي باب الرحمه، طالقاني و طيب، تكميل خانه روغني، بازسازي خانه شهيد بهشتي و مناسب‌سازي تقاطع طيب به مسجد سيد از ديگر پروژههاي در حال اجراي منطقه يك است.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان سامانه ارتباط مردمي 137 را براي مشاركت شهروندان در مديريت شهري و رفع مشكلات و معضلات شهري موثر دانست و ادامه داد: آبياري درختان، سد معبر، آسفالت و نظافت از جمله مواردي بود كه طي تماس شهروندان با اين سامانه مطرح شد كه به طور حتم در اسرع وقت پيگيري مي شود.

تاریخ:
1397/04/20
تعداد بازدید:
17
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.