اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
رفت و روب مكانيزه شهر اصفهان
.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان گفت: در حال حاضر بخش عمده شهر در طول شبانه روز به صورت مكانيزه و با استفاده از ماشين‌آلات عمراني و تجهيزاتي مطابق با آخرين فناوري هاي روز دنيا رفت و روب مي‌شود.

حميدرضا صبوراظهاركرد: سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان يكي از سازمان‌هاي متعلق به شهرداري اصفهان است كه به صورت 24 ساعته در تمام روزهاي سال مشغول فعاليت بوده و براي حفظ پاكيزگي شهر مي‌كوشد.

وي با بيان اينكه ماشين آلات اين سازمان در ارتباط با جمع‌آوري پسماندهاي خانگي در سه سايز فعال است و به صورت كاملا مكانيزه انجام مي‌شود، افزود: سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان با بهره‌گيري از امكانات و تجهيزات فني موجود همچنين سامان بخشيدن به خدمات خود در صدد افزايش رضايت‌مندي شهروندان است.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان تصريح كرد: ماشين آلات جاروب اين سازمان در سه سايز كوچك، متوسط و بزرگ است كه سايز بزرگ براي نظافت بزرگراه‌ها، متوسط براي معابر اصلي و خيابان‌ها و سايزهاي كوچك در معابر كم عرض و بن بست‌هاي خاص مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

وي با بيان اينكه در حال حاضر بخش عمده شهر در طول شبانه روز به صورت مكانيزه و با استفاده از ماشين‌آلات عمراني و تجهيزاتي مطابق با آخرين فناوري‌هاي روز دنيا رفت و روب مي‌شود، گفت: سازمان خدمات موتوري شهرداري براي داشتن محيط زيست پاك و سالم در شهر اصفهان از هيچ تلاشي فروگذار نيست.

صبور اضافه كرد: ماشين آلات رفت و روب به آب زيادي نياز دارد تا نظافت را به خوبي انجام دهد، اين در حالي است كه در شهر كويري اصفهان گرد و غبار زياد و منابع آب كم است، از اين رو اخيرا با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده نسبت به ساماندهي اين ماشين‌آلات اقدام شده تا با توجه به بحران كم‌آبي، كمتر آب استفاده شود و در عين حال استاندارد خودروها نيز در حد بالايي باشد.

وي با بيان اينكه ماشين آلات عمراني سازمان خدمات موتوري شهرداري شامل: كمپرسي، لودر، گريدر، بيل مكانيكي، بيل زنجيري، تانكرهاي آب و جرثقيل‌ها در ظرفيت‌هاي مختلف به مناطق 15 گانه شهرداري اصفهان براي انجام كارهاي عمراني و خدماتي اعزام مي‌شود، تصريح كرد: نيروهاي اين سازمان به طور معمول با دو شيفت كاري در طول شبانه روز مشغول نظافت شهر هستند.

تاریخ:
1397/04/21
تعداد بازدید:
16
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.