اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
شهردار اصفهان: خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ديده بان شهر هستند
.

شهردار اصفهان در پيامي 17 مرداد ماه، روز اهالي رسانه و به ويژه خبرنگاران را تبريك گفت.

قدرت الله نوروزي، شهردار اصفهان در متن اين پيام آورده است:

 17 مرداد ماه، روز اهالي رسانه و به ويژه خبرنگاران است. آناني كه انديشه هايي منبعث از انصاف، حقيقت بيني، عدالت و آگاهي در سر دارند، همان ها كه سختي هاي اين شغل دشوار و پيچيده اما متفاوت را به جان مي‌خرند تا صدايي براي روشنگري و كلامي براي تنوير افكار عمومي باشند. 

 خبرنگار و روزنامه نگار، آراسته به داشته‌هايي چون صداقت، شجاعت و انصاف و دانسته‌هايي چون دانش، قدرت تحليل، علم به موضوعات، فن و مهارت است. 

در كنار همه اين‌ها هنر ارتباط‌گيري با مخاطب و تفهيم و اقناع او، اصل مهم ديگري است كه استفاده از آن از دغدغه‌ها و مشغله‌هاي هر روزه خبرنگاران و اهالي رسانه است. سواد رسانه‌اي چيزي است كه در عصر و زمانه امروز همه به آن نيازمنديم و خبرنگاران، روزنامه نگاران و عكاسان خبري در تلاش براي ارتقاء سطح اين دانش در جامعه هستند. 

 ضمن گراميداشت ياد و نام شهيد محمود صارمي، روز خبرنگار را به همه تلاشگران صديق اين عرصه تبريك گفته و آرزوي توفيق روزافزون، سربلندي و سلامتي آنان را از درگاه خداوند متعال، مسألت دارم. باشد كه تلاش همه آنان، تعالي و سربلندي ايران عزيز را به دنبال داشته باشد.

 خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ديده‌بان شهر هستند. قدردان همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌اي فعال در عرصه مديريت شهري هستم و از همه آناني كه تلاش خدمتگزاران مردم در شهرداري اصفهان را به گوش شهروندان رسانده و يا با انتقادهاي سازنده و اصولي خود، بهبود خدمت رساني به مردم را زمينه سازي مي‌كنند، سپاسگزارم.

قدرت الله نوروزي، شهردار اصفهان
تاریخ:
1397/05/17
تعداد بازدید:
15
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.