اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
نوروزي در برج ميلاد تهران:
همه اندوخته هاي ايران در اصفهان نمايان است

شهردار اصفهان با بيان اينكه همه چيز در اصفهان مهياي پذيرايي از گردشگران و مسافران است، گفت: اصفهان شهري زيبا و پر از خاطره‌هاي تاريخي است كه اگر كسي به اصفهان سفر نكرده باشد مثل اين است كه دنيا را نديده است.

قدرت‌الله نوروزي در جشنواره فرهنگي چهارسوق كه در برج ميلاد تهران برگزار شد، با بيان اينكه اصفهان شهري تاريخي است كه با مطالعه آن مي‌توان همه ايران را شناخت و با تاريخ جهان آشنا شد، اظهار كرد: اصفهان شهري ميراثي است كه همه اندوخته‌هاي ايران در آن نمايان است، اصفهان شهري هنري است كه جلوه‌گر همه هنرها و زيبايي‌ها است.

وي با اشاره به اجراي زيباي خردسالان كه در نقش حكومت شاه عباس به خوبي ايفاي نقش  و اصفهان را معرفي كردند، ادامه داد: اگر اين خردسالان اين اجرا را نداشتند شايد من بايد بيش از اين سخن مي‌گفتم، اجراي اين نوجوانان بسيار هنرمندانه بود و چه زيبا اصفهان را معرفي و كار من را آسان كردند البته من معاف از بيان و معرفي اصفهان نيستم.

نوروزي با بيان اينكه اصفهان شهري زيبا و پر از خاطره‌هاي تاريخي است كه اگر كسي آن را نديده باشد، در واقع دنيا را نديده است، تصريح كرد: از همه شما دعوت مي‌كنم تا از اين شهر و سوغاتي‌ها، بازار اصفهان، هنرهاي آن، مردم اين شهر، طبيعت و باغات و آثار و همه زيبايي‌هاي اصفهان ديدن كنيد.

شهردار اصفهان خطاب به حاضران در جشنواره گفت: اگر اصفهان را دوست داريد همين الان تصميم بگيريد تا در يك سفر 10 روزه به اصفهان بياييد و از همه زيبايي‌هاي اين شهر و از چهارباغ اصفهان كه در آينده نزديك گذر فرهنگي بزرگ كشور خواهد شد، ديدن و در جشنواره بين‌المللي كودك و نوجوان كه همزمان با عيد سعيد غدير خم آغاز مي شود، شركت كنيد.

وي با اشاره به اينكه همه چيز مهياي پذيرايي از شما است، خاطرنشان كرد: قطعاً سفر به اصفهان دستاورد بزرگي براي شما خواهد داشت و من از تك تك شما دعوت مي‌كنم تا شهريورماه را ايام سفر و شهر اصفهان را مقصد خود انتخاب كنيد. جشنواره بين‌المللي كودك و نوجوان، افتتاح چهارباغ عباسي به‌عنوان گذر فرهنگي، سينماي ساحل به‌عنوان پرديس سينما، پارك هاي اصفهان، ناژوان، كوه صفه و ميدان امام (ره) همه آماده پذيرايي از گردشگران است.

تاریخ:
1397/05/19
تعداد بازدید:
17
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.