اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
حجتي: هوادار دانش آموزان شهر باشيم
.

مديركل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان گفت: المان‌ها و تابلوهاي تبليغاتي به منظور فرهنگسازي و يادآوري اين نكته به مردم كه بايد هواي دانش آموزان را در شهر داشته باشيم، نصب شده است.

ايمان حجتي صبح امروز (يكشنبه) در برنامه راديويي صداي شهر اظهاركرد: همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد، زنگ اول مهر در دبيرستان آسيه توسط شهردار اصفهان و مسئولان آموزش و پرورش نواخته شد.

وي افزود: ستاد مهر فعاليت خود را از چند ماه قبل با همكاري سازمان اتوبوسراني، تاكسيراني، معاونت حمل و نقل و ترافيك و معاونت خدمات شهري آغاز كرد و برنامه‌ريزي‌هاي لازم براي تردد بهتر و روان شهروندان در مهرماه انجام شد.

مديركل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: سازمان تاكسيراني، شركت واحد اتوبوسراني و قطارشهري اصفهان با تمام امكانات آماده سرويس‌دهي به شهروندان به ويژه دانش آموزان و دانشجويان است.

وي با اشاره به فعاليت ستاد ويژه محرم در شهرداري اصفهان گفت: ستاد ويژه محرم در شهرداري اصفهان به منظور تسهيل در برگزاري برنامه‌هاي مذهبي با حضور اداره كل ارتباطات، معاونت خدمات شهري و مشاور شهردار اصفهان در امور هيئت‌هاي مذهبي، سازمان زيباسازي و بسياري از واحدهاي ديگر تشكيل شده و همچنان فعال است.

حجتي خاطرنشان كرد: يكي از اقدامات ستاد ويژه محرم تسهيل در فرايند صدور مجوز فعاليت هيئت‌هاي عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) در شهر است، از اين رو با استقرار نماينده‌اي از اداره كل ارتباطات شهرداري اصفهان و معاونت خدمات شهري در سازمان تبليغات اسلامي به عنوان متولي اصلي ارايه مجوزها، اين امكان فراهم و باعث رضايت‌مندي متوليان هيئت‌هاي عزداري و ايستگاه هاي صلواتي در شهر شد.

مديركل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان ادامه داد: فضاي تبليغاتي شهر دهه اول محرم در اختيار هيئت‌هاي مذهبي قرار گرفت و آذين بندي معابر شهر به صورت ويژه انجام شد، همچنين در دهه اول محرم به ويژه روزهاي تاسوعا و عاشوراي حسيني نظافت شهر با مشاركت مردم و تلاش پاكبانان شهر به خوبي صورت گرفت و دهه پر شوري را پشت سر گذاشتيم.

وي خاطرنشان كرد: ستاد ويژه محرم در دهه دوم ماه محرم نيز فعال است و روند صدور مجوزها را انجام مي‌دهد.

تاریخ:
1397/07/02
تعداد بازدید:
15
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.