اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ اسفند
نوروزي: رضايت مردم را جلب مي‌كنيم
.

شهردار اصفهان گفت: رضايت مردم با خدمت‌رساني صادقانه و كوتاه كردن ديوار بي‌اعتمادي جلب مي‌شود و شهرداري اصفهان براي جلب رضايت مردمي تمام تلاش خود را به كار بسته است.

قدرت الله نوروزي صبح امروز (چهارشنبه) در حاشيه جلسه بررسي روند پيشرفت پروژه كمرزرين اظهاركرد: پروژه كمرزرين با مشاركت شهرداري و بخش خصوصي در دستور كار است، در اين جلسه قرار شد موانع اجراي پروژه، توسط بخش خصوصي برداشته و از هفته آينده نيز در بخش‌هايي كه موانعي وجود ندارد، كار با سرعت و دقت آغاز شود.

شهردار اصفهان با بيان اينكه در جلسه امروز مقرر شد اقدامات مربوط به نماكاري و تغييرات داخل ساختمان پروژه كمرزرين انجام شود، گفت: با توجه به اينكه شرايط اقتصادي، كار را براي ادامه با مشكل مواجه كرده، قرار شد راهكاري براي تأمين مالي كل مجموعه كمرزرين پيدا كنيم، البته بررسي راهكار بر عهده حوزه معاونت مالي اقتصادي و متولي آن نيز شهرداري منطقه سه تعيين شد.

نوروزي خاطرنشان كرد: در رابطه با برخي از پروژه‌هايي كه تقريباً تكميل شده، اما به دليل افزايش قيمت‌ها بخش‌هايي از تأسيسات برقي و مكانيكي آن كامل نيست، قرار شد راهكاري در نظر گرفته شود تا با وضعيت موجود به بهره‌بردار واگذار شود.

نوروزي در پاسخ به اين سؤال كه با توجه به شرايط به وجود آمده و تلاطم‌هاي اقتصادي، نگراني كسبه و سرمايه‌گذار بخش خصوصي به دليل روند صعودي افزايش قيمت‌ها سرانجام پروژه كمرزرين چه خواهد شد؟، گفت: اين پروژه 15 سال است كه در دستور كار شهرداري اصفهان قرار دارد و از ابتدا نيز متأسفانه نارضايتي مردم وجود داشته است؛ اگر چالش‌هاي پروژه كمرزرين را به سه بخش دسته‌بندي كنيم، يك بخش آن تحريم‌هاي مردمي است كه ما در تلاش هستيم با جلب رضايت مردم اين تحريم را بشكنيم، بخش دوم به دليل مسائل مالي به ويژه نوسانات نرخ ارز است كه شهرداري را با مشكلات زيادي مواجه كرده، اما مقرر شده با تأمين منابع مشكلات مالي را نيز مرتفع كنيم و بخش سوم كه از اراده شهرداري خارج است، مسايل حقوقي و قضايي بوده كه آنها را نيز مي‌توان با تعامل رفع كرد.

وي افزود: اگر موانع ذكر شده برطرف شود، يقيناً اين پروژه مي‌تواند براي مالكان و صاحبان كسب و كار درآمدزا باشد، اما بايد تلاش بيشتري انجام و موانع موجود برداشته شود.

تاریخ:
1397/07/04
تعداد بازدید:
51
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.