اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بين‌المللي براي توسعه دوچرخه‌ سواري پيوست
.

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان با اشاره به پيوستن اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بين‌المللي با هدف توسعه دوچرخه سواري در سطح شهرهاي كشور گفت: در اين راستا اگر طرح‌هاي مورد نظر با پيوست‌هاي مناسب به مراجع ذي‌ربط ارائه دهيم، موفق به اخذ بودجه بين المللي مي‌شويم.

عليرضا صلواتي با اشاره به شكل‌گيري ائتلاف براي اخذ بودجه بين‌المللي با هدف توسعه دوچرخه سواري در سطح شهرهاي كشور اظهار كرد: به همت تعدادي از سمن‌هاي غيردولتي جلسه‌اي در تهران با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي ذي‌ربط، از جمله تعدادي از وزارتخانه‌ها، سازمان محيط زيست، شهرداري‌ها، دانشگاه‌ها و با حضور سفير هلند در ايران برگزار شد، هدف از اين نشست، بررسي جلب كمك‌هاي بين‌المللي در جهت گسترش طرح‌هايي بود كه به توسعه پايدار منتهي مي‌شود.  

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان گفت: اگر همت همگاني ايجاد شود و طرح‌هاي مورد نظر از پيوست‌هاي اجرايي مناسب و كافي بهره‌مند باشند مي‌توانيم سرمايه‌هاي خارجي را براي اجراي موفق طرح‌ها جذب كرده و در اين مسير از كمك‌هاي بانك جهاني و بانك توسعه اسلامي استفاده كنيم. 

وي با اشاره به پيوستن اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بين‌المللي با هدف توسعه دوچرخه سواري در سطح شهرهاي كشور خاطرنشان كرد: ما به دنبال گسترش مسيرهاي دوچرخه، ارائه تسهيلات براي توسعه دوچرخه سواري و ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب براي اين امر هستيم، در اين راستا اگر طرح‌هاي مورد نظر با پيوست‌هاي مناسب را به مراجع ذي‌ربط ارائه دهيم موفق به اخذ بودجه بين المللي مي‌شويم.

صلواتي ادامه داد: در اصفهان نيز بر اساس مطالعات جامع حمل و نقل و طرح شبكه يك پارچه‌اي كه پيش‌بيني شده طرح مورد نظر را آماده و ارائه مي‌كنيم، اميدوار هستيم كه اصفهان بتواند رضايت مراجع جهاني را در جهت بهبود كيفيت زيست‌محيطي جلب كند.

تاریخ:
1397/08/13
تعداد بازدید:
82
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.