اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
ويژه برنامه‌هاي مركز تخصصي خانواده شهرداري اصفهان
.

مدير مركز تخصصي خانواده شهرداري اصفهان از آغاز به كار فاز دوم جشنواره "ازدواج خوب" در فرهنگسراي خانواده شهرداري خبر داد و گفت: فاز اول اين جشنواره در تيرماه امسال همزمان با سالروز ازدواج حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه (س) فعال شد.

محمد معصومي اظهار كرد: محور مباحث در "وقت خوب ازدواج" حول بررسي اشتباهات خطرناك در ازدواج است و تمام نكات مربوط به اشتباهات از سوي خانواده‌ها و زوجين و بروز آسيب‌هاي بعد از ازدواج مورد تحقيق قرار مي‌گيرد.

وي با بيان اينكه سير نمايشگاه، نمايش طنز خياباني و مجموعه توليدات تصويري سه بخش اصلي اين جشنواره است، افزود: مخاطب اين جشنواره جوانان هستند و فاز دوم آن نيز ويژه مقطع دوم دبيرستان‌ها، دانشگاهيان و پادگان‌ها است.

مدير مركز تخصصي خانواده شهرداري از برگزاري سلسله نشست‌هاي ارتباط سبز ويژه فرزندان تازه ازدواج كرده پرسنل مشغول به فعاليت در شهرداري خبر داد و تصريح كرد: اين سلسله نشست‌ها به صورت دائمي برگزار مي‌شود و مخاطبان خاص اين طرح با شركت در اين نشست‌ها هديه ازدواج خود را از شهرداري دريافت مي‌كنند.

معصومي با اشاره به برگزاري جشنواره "سينما خانواده" در فرهنگسراي خانوده خاطرنشان كرد: محور اصلي اين طرح، تحليل و بررسي آخرين فيلم‌هاي جهان است كه در اين جشنواره كارشناسان روانشناس و جامعه شناس حضور و فعاليت خواهند داشت.

وي همچنين از برگزاري سلسله نشست‌هاي تحليل روند تغييرات فرهنگي و اجتماعي ايران معاصر به صورت ماهيانه خبر داد و گفت: از آذر ماه امسال تا پايان سال در چهارماه اين سلسله نشست‌ها با حضور نخبگان علمي، حوزه و دانشگاه برگزار مي‌شود و فعالان فرهنگي و اجتماعي مي‌توانند از تبعات مثبت اين نشست در تصميمات و برنامه‌ريزي‌هاي شهري استفاده كنند.

تاریخ:
1397/08/23
تعداد بازدید:
46
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.