اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
اجراي ويژه برنامه "مدار سلامتي" در مناطق 15گانه اصفهان
.

رييس اداره توسعه فرهنگ سلامت شهرداري اصفهان گفت: ويژه برنامه "مدار سلامتي" در 20 محله شهر اصفهان از 26 آبان‌ماه الي 15 آذرماه اجرا مي‌شود.

فريناز تولائيان  اظهار كرد: ويژه برنامه" مدار سلامتي" با هدف بالا بردن سطح آگاهي عمومي شهروندان در رابطه با انواع بيماريهاي غيرواگير و پيشگيري از آنها در 20 محله شهر اصفهان اجرا خواهد شد.

وي هدف از اجراي اين ويژه برنامه را افزايش آگاهي عمومي شهروندان در رابطه با موضوعات سلامت محور عنوان كرد و افزود: با توجه به روند رو به افزايش بيماري‌هاي غيرواگير در اصفهان و ضرورت توجه به اين موضوع و درجهت افزايش آگاهي شهروندان نسبت به انواع بيماري‌هاي غيرواگير و پيشگيري از آنها مقرر شد تا ويژه برنامه"مدار سلامتي" به صورت مويرگي در محلات مختلف سطح شهر برگزار شود.

رييس اداره توسعه فرهنگ سلامت شهرداري اصفهان در رابطه با بخش‌هاي متنوع اين برنامه گفت: اجراي تئاتر در حوزه سلامت، موسيقي، استندآپ كمدي، برپايي نمايشگاه با غرفه‌هايي شامل پايش قد و وزن، فشار خون، مشاوره تغذيه و ارائه مشاوره مربوط به بيماري‌هاي مختص بانوان از جمله بخش‌هاي اين ويژه برنامه خواهد بود.

تولائيان خاطرنشان كرد: با توجه به قرار گيري روز جهاني ايدز در بازه زمان اجراي اين برنامه، غرفه آشنايي با بيماري ايدز نيز در بخش نمايشگاهي اين برنامه گنجانده شده است.

تاریخ:
1397/08/28
تعداد بازدید:
30
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.