اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
جرائم ديركرد عوارض نوسازي و عمران شهري بخشيده مي‌شود
هديه شهرداري به مناسبت ميلاد پيامبر اسلام(ص) و روز اصفهان

مدير امور درآمد شهرداري اصفهان از بخشودگي جرائم ديركرد عوارض نوسازي و عمران شهري املاك مسكوني و تجاري اصفهان به مناسبت ميلاد پيامبر اسلام (ص)، ميلاد امام صادق(ع) و روز اصفهان خبر داد.

نادر آخوندي اظهار كرد: در راستاي انجام وظايف قانوني شهرداري‌ها، شهرداري اصفهان مطابق سنوات قبل، امسال نيز قبوض عوارض شهري خود را در يك نوبت در شهر اصفهان توزيع خواهد كرد.

وي ادامه داد: همزمان با نكوداشت روز اصفهان در آذرماه و طبق تصميم شوراي اسلامي شهر و شهرداري اصفهان، ديركرد سال‌هاي گذشته شهرونداني كه امسال عوارض نوسازي و عمران شهري را در مهلت مقرر در قبوض و به صورت نقدي پرداخت كنند، از اين هديه برخوردار خواهند شد.

مدير امور درآمد شهرداري اصفهان تصريح كرد: در راستاي تشويق شهروندان به مشاركت بيشتر در اداره شهر و همچنين اصلاح سهم درآمد شهرداري به سوي درآمدهاي پايدار، طرح بخشودگي جرايم ديركرد عوارض نوسازي و عمران شهري براي املاك مسكوني و تجاري شهر اصفهان امسال اجرا مي‌شود.

آخوندي ادامه داد: مبلغ بخشودگي روي قبوض ثبت شده است و مهلت مندرج در قبوض پايان سال جاري است.

وي بيان داشت: شهرونداني كه تا 15 دي ماه قبض خود را دريافت نكنند بايد با مراجعه به شهرداري، تماس با سامانه تلفني ارتباط مردمي شهرداري اصفهان به شماره 137 و مراجعه به پرتال اصفهان به آدرس esup.isfahan.ir قسمت بدهي عوارض نوسازي و بدهي عوارض صنفي، عدم دريافت قبض خود را اعلام كرده و قبض خود را دريافت كنند.

تاریخ:
1397/09/06
تعداد بازدید:
62
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.