اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
شمال شهر اصفهان، جاني دوباره مي گيرد
اصفهان در مسير اميد/

مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان گفت: "حلقه حفاظتي ترافيكي شهر" يكي از ابرپروژه‌هاي اصفهان به شمار مي رود كه پس از اجرا، امنيت جاني و زيست محيطي را به شمال شهر باز گردانده و نفس شمال شهر را باز مي‌كند.

علي شمسي اظهاركرد: امروز طي مراسمي با حضور استاندار اصفهان، عمليات احداث تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه  شهيد اردستاني كه يكي از تقاطع هاي حلقه حفاظتي است، اجرايي مي‌شود.

وي با بيان اينكه تقاطع غيرهمسطح در اتوبان شهيد اردستاني ارتباط مناطق 10 و 14 را در رينگ حلقه حفاظتي به هم متصل مي‌كند، افزود: خوشبختانه در حال حاضر حدود دو و نيم كيلومتر از ميدان فرزانگان آزادسازي شده و نزديك سه و نيم كيلومتر ديگر از مسير باقي مانده تا به تقاطع برسد.

مدير منطقه 14 شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: ظرف 10 ماه آينده همزمان با پايان عمليات بهره برداري از اين تقاطع غيرهمسطح، حلقه حفاظتي را به ادامه خيابان فرزانگان اتصال مي‌دهيم تا پس از سال‌هاي سال مشكل ترافيكي مردم مناطق هفت، 10 و 14 مرتفع شود.

وي ادامه داد: اين تقاطع باعث مي‌شود هيچ خودروي سنگيني نتواند وارد شهر شود، همچنين شهر به آرامش رسيده و شهروندان امنيت جاني و زيست محيطي بيشتري خواهند داشت.

شمسي با بيان اينكه براي آزادسازي تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني در محدوده منطقه 14 بيش از 30 ميليارد تومان هزينه شده است، اظهاركرد: اجراي اين پل و ادامه رينگ به سمت ميدان فرزانگان 100 ميليارد تومان اعتبار نياز دارد.

تاریخ:
1397/09/15
تعداد بازدید:
165
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.