اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
احداث پرديس خانواده محور در منطقه 12 اصفهان
باقري خبر داد:

مدير منطقه 12 شهرداري اصفهان از احداث پروژه پرديس خانواده محور در منطقه 12 شهرداري اصفهان خبر داد و گفت: مساحت اين پرديس، 50 هزار مترمربع است كه 60 درصد آزادسازي آن انجام شده است.

علي باقري با حضور در اداره ارتباطات مردمي شهرداري اصفهان (137) با اشاره به آزادسازي خيابان مفتح به آزادگان در منطقه 12 شهرداري اصفهان، اظهار كرد: آزادسازي اين خيابان هشت سال پيش آغاز شده و 70 درصد آزادسازي اين خيابان 550 متري، تاكنون انجام شده است.

وي ادامه داد: در بودجه سال 97 و 98 هم اعتبار تكميل اين خيابان در نظر گرفته شده است و در سال 98 اين خيابان به بهره برداري مي‌رسد.

مدير منطقه 12 شهرداري اصفهان ادامه داد: آزادسازي خيابان مفتح به آزادگان امسال در دستور كار است؛ با مالكان به صورت هفتگي جلسه داريم تا آزادسازي مورد نياز طرح تا نيمه‌هاي سال 98 به پايان رسيده و بهره‌برداري از پروژه تا پايان سال 98 انجام شود.

وي در پاسخ به يكي از شهروندان با اشاره به آبگرفتگي معابري كه آسفالت آن در شهرك اميركبير فرسوده شده است، گفت: اين شهرك به دليل تردد خودروهاي سنگين مشكلات خاص خود را دارد به دليل ريختن روغن و گازوئيل روي زمين، آسفالت زود از بين مي رود.

باقري با بيان اينكه پارك خودروهاي سنگين در اين شهرك هم سبب آسيب به جداول خيابان ها مي شود، گفت: با تردد زياد خودروها، كانال هايي كه براي دفع آب هاي سطحي در اين شهرك وجود دارد دچار آسيب شده و در نهايت باعث آبگرفتگي مي شود.

وي با بيان اينكه بودجه پيشنهادي سال آينده منطقه 12، 160 ميليارد تومان است كه 110 ميليارد تومان صرف پروژه هاي عمراني مي شود، تصريح كرد: پروژه هاي شاخص سال آينده منطقه 12، تملك و احداث خيابان مفتح به آزادگان و احداث پرديس خانواده محور است.

وي ادامه داد: بخش هايي از اين طرح مانند استخر و مجموعه بازي ها كه سه هزار و 500 مترمربع است تملك شده و نشستي با يك سرمايه گذار بخش خصوصي نيز صورت گرفته است

باقري تصريح كرد: احداث سه بوستان، زمين بازي هاي ويژه كودكان، زمين هاي روباز، محل هاي ويژه رستوران و استراحت خانواده ها در 11 هزار مترمربع در پروژه پرديس خانواده محور پيش بيني شده است.

وي با اشاره به اينكه بيش از 10 ميليارد توماني اعتبار پيش بيني شده در بودجه سال آتي براي اجراي اين طرح به منظور تملك باقي مانده طرح اختصاص مي يابد، اظهار كرد: سال آينده استخر، مجموعه زمين بازي ها و سالن هاي سرپوشيده ورزشي پروژه پرديس خانواده محور در منطقه 12 اجرا مي شود.

مدير منطقه 12 شهرداري اصفهان گفت: احداث و اجراي كل مجموعه پرديس خانواده محور كه بيشتر به صورت بوستان است، در سال 99 اجرايي خواهد شد
تاریخ:
1397/10/20
تعداد بازدید:
43
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.