اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
مدرسه زمستانه، اقتصاد خلاق را به خانه‌ها مي‌ آورد
قورچاني:

مدير خلاقيت و فناوري‌هاي نوين شهرداري اصفهان گفت: كلاس‌هاي مدرسه زمستانه از 30 دي‌ماه 97 در رشته هاي قلمزني، ميناكاري، كاشي هفت رنگ و دوخت چرم با به كارگيري اساتيد هنرمند و مجرب آغاز مي‌شود.

محمدحسين قورچاني اظهاركرد: مديريت خلاقيت و فناوري‌هاي نوين شهرداري اصفهان به عنوان متولي شهرهاي خلاق اقدام به برگزاري مدارس فصلي صنايع دستي كرده است.

وي با بيان اينكه در مدرسه فصلي تابستان، قشر مخاطب دبستاني‌ها و سنين كم بودند تا هنر و ميراث گذشتگان را فرا بگيرند، افزود: مدرسه پاييزه ويژه دانشجويان بود تا آنان، تخصصي‌تر با هنر آشنا شده و وارد اقتصاد خلاق شهر شوند.

مدير خلاقيت و فناوري‌هاي نوين شهرداري اصفهان ادامه داد: مدرسه زمستاني را ويژه بانوان و زنان خانه‌دار قرار داديم تا كمكي به اقتصاد خانوار باشد و اقتصاد خلاق وارد خانواده‌ها شود.

وي با بيان اينكه كلاس‌هاي مدرسه زمستاني با همكاري كتابخانه مركزي شهرداري اصفهان از آخر دي ماه‌ سال‌جاري آغاز مي شود، گفت: مهلت ثبت نام براي حضور در مدرسه زمستانه به پايان رسيده و ظرفيت كلاس‌ها تكميل شده است.

قورچاني خاطرنشان كرد: شهروندان در صورت تمايل مي‌توانند با شماره تلفن 32121470 تماس بگيرند و در ليست انتظار قرار گيرند تا اگر جاي خالي بود، شركت كنند.

وي افزود: رشته‌هاي در نظر گرفته شده براي مدرسه زمستاني شامل قلمزني، ميناكاري، كاشي هفت رنگ و دوخت چرم است كه با به كارگيري اساتيد هنرمند و مجرب برگزار خواهد شد.

مدير خلاقيت و فناوري‌هاي نوين شهرداري اصفهان با بيان اينكه كلاس‌هاي مدرسه زمستانه از 30 دي ماه آغاز مي‌شود و بهمن‌ماه سالجاري نيز به اتمام مي‌رسد، اظهاركرد: آثار شركت‌كنندگان در ايده گالري مركز خلاقيت به نمايش گذاشته مي‌شود.

تاریخ:
1397/10/24
تعداد بازدید:
52
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.