اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت
"مسير پيروزي" در كوه صفه
افتخار به گذشته، اميد به آينده/

مدير منطقه پنج شهرداري اصفهان گفت: جشن‌هاي متنوع انقلاب از دهم لغايت بيست و دوم بهمن ماه در منطقه پنج شهرداري اصفهان برگزار مي‌شود.

احمد رضايي اظهار كرد: ويژه برنامه‌هاي متنوعي به مناسبت ايام دهه فجر در منطقه پنج پيش بيني شده است كه مي توان به جشن چهلستون ( جشن بزرگ انقلاب)، جشنواره دانش آموزي "بهار آزادي" و "مسير پيروزي" در كوه صفه اشاره كرد.

‌وي از برگزاري نمايشگاه عكس 57 از دوازدهم لغايت بيست و دوم بهمن ماه خبر داد و خاطرنشان كرد: اين نمايشگاه در محل خانه فرهنگ در محله حسين‌آباد برپا شده است.

مدير منطقه پنج شهرداري اصفهان ادامه داد: برگزاري مسابقات بزرگ ورزشي و جشن‌هاي محله‌اي در ميادين منطقه از ديگر برنامه‌هاي تدارك ديده شده به مناسبت چهل سالگي انقلاب اسلامي در منطقه پنج شهرداري اصفهان است.

وي با اشاره به ويژه برنامه‌اي تحت عنوان "پاتوق انقلاب" تصريح كرد: از چهاردهم لغايت شانزدهم بهمن‌ماه پاتوق انقلاب در خانه فرهنگ انديشه منطقه پنج برنامه ريزي شده كه در آن خاطره‌گويي، نقل پرده‌خواني، شعرخواني و .....اجرا مي شود.

رضايي همچنين از برگزاري برنامه اي با عنوان "حماسه ساز انقلاب" خبر داد و گفت: اين برنامه در قالب ماكت سازي با موضوع انقلاب اسلامي است و در سطح منطقه پنج از دهم تا بيست و دوم بهمن برگزار مي‌شود.

مدير منطقه پنج شهرداري اصفهان با اشاره به برگزاري سه جشن ويژه دانش‌آموزان در مدارس سطح منطقه گفت: جشن "چهلستون اميد" نيز در تاريخ 11 بهمن ماه سال‌جاري در ورزشگاه وحيد برگزار شد.

تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
52
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.