اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
آذرافروز: خيابان كمكي ارتش در 2 فاز اجرايي مي شود
اصفهان در مسير اميد/

ارشد نظامي آجا در استان هاي اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري گفت: طرح خيابان كمكي از بلوار شهداي صفه تا بلوار جانبازان در دو فاز اجرايي مي‌شود.

 محسن آذرافروز ظهر امروز (چهارشنبه) در مراسم كلنگ زني احداث خيابان كمكي ارتش از بلوار شهداي صفه و بلوار جانبازان كه در قالب برنامه "اصفهان در مسير اميد" برگزار شد، اظهار كرد: ارتش جمهوري اسلامي در منطقه داراي پتانسيل‌هاي خوبي براي توسعه عمراني است و مي‌تواند تعاملات بسيار خوبي با ارگان‌ها به ويژه شهرداري در اين زمينه داشته باشد.

وي ادامه داد: در مناطق مختلف از جمله منطقه پنج، شش و بخشي از منطقه 13 تعاملات خوبي با شهرداري آغاز كرده‌ايم تا شهر از نظر مسائل عمراني توسعه پيدا كند، در اين راستا نقش و طرح پروژه خيابان كمكي ارتش تأييد و امروز عمليات اين پروژه به صورت رسمي آغاز مي‌شود.

ارشد نظامي آجا در استان هاي اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري تصريح كرد: ارتش پتانسيل خوبي در زمينه مهندسي، نيروي انساني و تجهيزات دارد و پيمانكار مناسبي براي شهرداري بوده تا كار اجرايي طرح‌ها را به اتمام برساند.

آذرافروز خاطرنشان كرد: طرح اين خيابان از بلوار شهداي صفه تا بلوار جانبازان در دو فاز تعريف شده كه فاز اول تا خيابان بهداري لشكر پيش بيني شده و فاز دوم آن بايد با همكاري شهرداري نسبت به جابه جايي تأسيسات نظامي انجام گيرد.

وي تأكيد كرد: با جانمايي‌هاي تاسيسات نظامي به منظور صيانت از ارتش، از بار ترافيكي اين ناحيه از شهر كاسته مي شود؛ پس از عمليات اجرايي اين خيابان، زيباسازي آن با همكاري شهرداري منطقه پنج انجام خواهد شد.

تاریخ:
1397/11/24
تعداد بازدید:
54
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.