اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
نوروزي اعلام كرد: تعامل شهرداري و ارتش براي توسعه شهر
اصفهان در مسير اميد/

شهردار اصفهان گفت: ارتش با شهرداري همكاري ويژه اي براي توسعه شهر داشته است و اگر با شجاعت بودجه سال 98 را بيش از 4 هزار ميليارد اعلام مي كنيم، به پشتوانه همين تعامل‌ها است.

 قدرت الله نوروزي ظهر امروز (چهارشنبه) در مراسم كلنگ زني احداث خيابان كمكي ارتش از بلوار شهداي صفه و بلوار جانبازان كه در قالب برنامه "اصفهان در مسير اميد" برگزار شد، اظهار كرد: با توجه به اينكه اراضي بر سر راه احداث اين خيابان، نظامي و متعلق به ارتش است، توافقات لازم براي احداث اين محور كمكي با فرمانده نيروي زميني ارتش انجام شده است كه در اين زمينه از همكاري فرماندهي نيروي ارتش براي توسعه شهر تشكر مي‌كنم.

وي با اشاره به جزييات خيابان در نظر گرفته شده از بلوار شهداي صفه تا بلوار جانبازان افزود: طول اين خيابان سه كيلومتر و عرض آن 75 متر است، همين طور عرض ترافيكي به اندازه 45 متر براي اين خيابان مشخص شده است و ارتش به عنوان مجري طرح با سرعت و طبق جدول زمان بندي كار را جلو مي برد.

شهردار اصفهان با اشاره به افزايش 37 درصدي بودجه شهرداري در سال 98 افزود: چهار هزار ميليارد تومان بودجه شهرداري براي سال آينده است و اين مهم به دليل مذاكرات با سرمايه گذاران و ارتش صورت گرفته است.

نوروزي تأكيد كرد: زماني كه مذاكرات و تفاهمات به قرارداد تبديل شود، اطلاعات دقيق همكاري با فرماندهان ارتش و تلاش آنان براي توسعه شهر، رفاه مردم، رفع مشكلات ترافيكي و روند ايجاد حلقه حفاظتي اطلاع رساني مي‌شود.

وي با بيان اينكه ايجاد حلقه حفاظتي در سه سال آينده جزء بزرگترين پروژه هاي شهرداري اصفهان است، گفت: 78 كيلومتر حلقه حفاظتي كه شهر را در بر مي‌گيرد در كاهش ترافيك، تصادفات، آسايش و آرامش بيشتر شهروندان موثر خواهد بود كه خوشبختانه با همكاري ارتش و شهرداري اين مهم اجرايي شده است.

نوروزي تاكيد كرد: اين حمايت ها براي توسعه و آباداني شهر و حل مشكلات مردم، به ويژه در پروژه حلقه حفاظتي كه پروژه اي بسيار بزرگ است، به صورت جدي احساس مي شود و بسيار ارزشمند است.

شهردار اصفهان اظهار اميدواري كرد: اين گام آغاز فصل جديدي براي شروع فعاليت‌هاي نوين در حوزه شهري باشد.

تاریخ:
1397/11/24
تعداد بازدید:
23
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.