اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
معرفي سامانه رزرواسيون منازل استيجاري شهرداري اصفهان در «به اصفهان رو»
.

غرفه «به اصفهان رو» از طرف شهرداري اصفهان در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري تهران ضمن معرفي جاذبه‌هاي گردشگري اصفهان، جذابيت‌هاي كمتر شناخته شده پايتخت فرهنگ و تمدن ايران اسلامي را براي معرفي كرد.

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: اواخر سال گذشته شهرداري اصفهان به منظور تسهيل گردشگران و ميهمانان نوروزي جهت اسكان راحت مسافران، سامانه رزرو منازل استيجاري را به نشاني Ereserving.com به صورت آزمايشي راه‌اندازي كرد كه به موازات ارايه خدمات به ميهمانان نوروزي از طريق ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان، امكان رزرو اينترنتي براي مسافران و گردشگران فراهم شد.

سيد حميدرضا ابطحي با بيان خدمات و قابليت‌هاي اين سامانه، افزود: با توجه به تجربه مثبت شهر اصفهان در سال گذشته، اين سازمان به منظور معرفي امكانات و خدمات اين سامانه به ساير شهرهاي كشور و گردشگردان داخلي در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري تهران حضور يافت كه خوشبختانه با استقبال خوب بازديدكنندگان مواجه شد.

وي تصريح كرد: با استفاده از اين سامانه مي‌توان به گردشگران در برنامه‌ريزي سفر و استفاده از امكانات و مراكز تفريحي و رفاهي كمك كرد تا هر گردشگر مطابق ميل خود از امكانات موجود استفاده كند و در نهايت سفري خاطره انگيز براي وي رقم بخورد.

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري اصفهان مراحل استفاده از اين سامانه را نيز تشريح كرد و گفت: ثبت نام مراكز اقامتي و بررسي شرايط آن، رزرو اقامتگاه و تحويل آن با امكانات و وضعيت مناسب و مطابق با آنچه به گردشگر اعلام شده و باز تحويل به مالك از جمله مراحل رزرو انواع اقامتگاه‌ها توسط گردشگران مي‌باشد.

وي اظهار كرد: اين سامانه بر بستر اينترنت در اختيار عموم مردم قرار گرفته و قابليت‌هاي آن شامل ثبت مراكز اقامتي، ارزيابي اين مراكز، انتشار اطلاعات هر يك از مراكز اقامتي در سامانه، جستجو، انجام فرايند رزور، پرداخت هزينه‌ها و تحويل اقامتگاه به گردشگران و باز تحويل آن به مالك است.

 ابطحي تصريح كرد: علاوه بر موارد ياد شده، ايجاد اين سامانه تاثير بسزايي در حوزه‌هاي مختلف مديريت شهري همچون خدمات شهري، ترافيك، ايمني و ... خواهد داشت، چرا كه مديريت شهري با استفاده از اين سامانه نرم افزاري مي‌تواند وضعيت تردد، ايمني و ارايه خدمات شهري به گردشگران را به نحوه مطلوب‌تري برنامه‌ريزي كند.

غرفه «به اصفهان رو» شهرداري اصفهان با محوريت اداره گردشگري سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري اصفهان و با مشاركت اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان، سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري، مجموعه تاريخي، فرهنگي و مذهبي تخت فولاد، شركت توسعه مجتمع‌هاي سياحتي، فرهنگي و ورزشي سپاهان و... در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري تهران از تاريخ  23 الي26 بهمن ماه 97 ميزبان علاقه مندان و گردشگران سراسر كشور بود.

در طول ايام نمايشگاه تني چند از مديران ارشد كشور همچون علي اصغر مونسان، معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و شماري از مديران و مسئولان شهرداري ها و دستگاه هاي اجرايي از غرفه شهرداري بازديد كردند.

 
تاریخ:
1397/11/28
تعداد بازدید:
74
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.