اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
استفاده از تمام ظرفيت‌هاي شهر براي اسكان مسافران نوروزي
اميري خبر داد:

معاون خدمات شهري شهردار و جانشين رييس ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در نوروز 98 اولويت استقرار مسافران در هتل‌ها و مهمانپذيرها است، البته بيش از 7500 كلاس مدارس همچنين خوابگاه‌هاي دانشجويي و سالن‌هاي ورزشي براي استقرار سرريز مسافران پيش‌بيني شده است.

 حسين اميري اظهاركرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب در فرايندهاي ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان، با توجه به اينكه اين شهر ظرفيت پذيرش بالاي مسافران نوروزي و گردشگران را دارد، در چندين مرحله برنامه‌ريزي‌هاي ويژه انجام شده است.

وي افزود: مرحله نخست، انجام برنامه ريزي و هماهنگي بود كه در اين خصوص از ابتداي آذرماه سال جاري جلسات هسته مركزي ستاد تشكيل و كارگروه‌ها تعيين شده به نحوي كه تاكنون بيش از شش جلسه ستاد مركزي و دو جلسه با دستگاه‌هاي متولي شهر برگزار شده است.

معاون خدمات شهري شهردار و جانشين رييس ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان با بيان اينكه با برنامه ريزي‌هاي انجام شده 10 كميته اصلي تشكيل و مسئول هر كدام تعيين شده است، تصريح كرد: تعداد 15 كميته اجرايي در مناطق 15 گانه تعيين شده كه بر اساس ساختار مشخص و شرح وظايف ابلاغ شده به ارائه خدمت و آماده سازي شهر براي نوروز و فراهم كردن امكانات براي آرامش و آسايش مسافران نوروزي مي پردازند.

وي با اشاره به كميته هاي تشكيل شده در ستاد اجرايي خدمات سفر شهر اصفهان ادامه داد: كميته‌هاي تشكيل شده شامل رسيدگي به شكايات، امنيت و حراست، اطلاع رساني و روابط عمومي، قضايي و انتظامي، حمل ونقل و ترافيك، اسكان و اصناف، فرهنگي تفريحي و گردشگري، ايمني و حوادث، كميته پشتيباني و اداري و منابع انساني است.

اميري اظهاركرد: در مرحله دوم تقسيم‌بندي لازم انجام شده و ستادهاي اجرايي بر اساس برنامه‌هاي ابلاغ شده از ابتداي اسفندماه اقدامات عملياتي خود را در سطح مناطق آغاز كردند.

وي با بيان اينكه در مرحله سوم عمليات اجرايي و نحوه ارائه خدمات حسب تصميمات تعيين شده به ستادها ابلاغ مي‌شود، افزود: در مرحله نهايي جمع بندي و ارزيابي تمام فعاليت هاي ستاد از 17 فروردين 98 انجام خواهد شد.

معاون خدمات شهري شهردار اصفهان تصريح كرد: در ستاد خدمات سفر شهر اصفهان عمده فعاليت ها از ابتداي اسفندماه آغاز شده و ستاد اسكان و هدايت نيز در شش نقطه شهر از جمله ورودي آزادراه معلم در منطقه 12، ورودي شمال غربي آزادراه آزادگان و دانشگاه صنعت آب و برق در منطقه دو، ورودي جاده اصفهان نجف آباد در منطقه 9، بلوار امام رضا در منطقه 15، پل راه آهن و شهر بهارستان در مناطق پنج و شش برنامه ريزي شده تا هدايت مسافران به محل هاي استقرار و استراحت انجام شود.

وي با بيان اينكه در ايام نوروز سال گذشته بيش از يك ميليون و 200 هزار نفر وارد شهر اصفهان شدند، گفت: امسال براي افزايش ميزان پذيرش مسافران نوروزي پيش بيني هاي لازم انجام شده است.

اميري خاطرنشان كرد: در نوروز 98 اولويت استقرار مسافران در هتل ها و مهمانپذيرها است، البته بيش از 7500 كلاس مدارس همچنين خوابگاه هاي دانشجويي و سالن هاي ورزشي براي استقرار سرريز مسافران پيش بيني شده است.

وي تاكيد كرد: فعاليت ها در حال انجام است و تلاش مي كنيم از 25 اسفندماه آماده پذيرش مسافران و گردشگران در شهر باشيم.

تاریخ:
1397/12/05
تعداد بازدید:
47
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.