اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
دورهمي سبز در منطقه 13
.

مدير منطقه 13 شهرداري اصفهان از برگزاري يك دورهمي سبز در اين منطقه خبر داد و گفت: در اين ويژه برنامه آموزش شيوه‌هاي كاشت و نگهداري از گل‌ها و گياهان، مصرف بهينه آب جهت آبياري فضاي سبز، آشنايي با گونه‌هاي گياهان مقاوم به كم‌آبي ارائه مي‌شود.

 محمد شرفا اظهار كرد: دورهمي سبز منطقه 13 شهرداري اصفهان جشني ويژه پرسنل فضاي سبز است كه روز 17 اسفندماه در محل  تالار كوثر برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به برنامه‌هاي در نظر گرفته شده براي هفته درختكاري در منطقه 13 تصريح كرد: در هفته درختكاري 2500 اصله نهال بين شهروندان ساكن در اين منطقه توزيع مي‌شود، همچنين كاشت نهال با همكاري  سازمان‌هاي مردم‌نهادمنطقه در محل پارك زمزم انجام خواهد شد.

مدير منطقه 13 شهرداري اصفهان با بيان اينكه در پانزدهمين روز از اسفندماه امسال ويژه برنامه‌اي با عنوان «درخت دوستي بنشان» در كتابخانه اختصاصي مادر و كودك نيايش برگزار شد افزود: كاشت گل و نهال و توضيح در مورد كاشت و نگهداري گياهان همچنين نقاشي در مورد درخت و محيط زيست از برنامه هاي جانبي «درخت دوستي بنشان» است.

وي ادامه داد: به مناسبت هفته درختكاري كاشت گياه  و نهال با مشاركت مدارس منطقه در قالب برنامه «نهال دوستي» در پارك هما و كاشت گياهان با همكاري سازمان‌هاي مردم نهاد در پارك كوهستاني قائميه انجام مي‌شود.

شرفا خاطرنشان كرد: كاشت گياهان با همكاري ايستگاه‌هاي ورزش صبحگاهي روز جمعه 24 اسفندماه  در پارك گل‌ها از ديگر برنامه‌هاي هفته درختكاري در منطقه 13 است.

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
140
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.