اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
آغاز پذيرش مجدد مسافران در باغ فدك/ نرخ اقامت در باغ فدك كاهش يافت
هواي بهار/

مدير منطقه هفت شهرداري اصفهان از آغاز پذيرش مجدد مسافران در باغ فدك خبر داد و گفت: از امروز و بر اساس تصميم مديريت شهري اصفهان نرخ اقامت مسافران در اين محل از 35 هزار تومان به 25 هزار تومان كاهش يافته است.

 علي اصغر شاطوري  اظهاركرد: طي دو روز گذشته به علت بارندگي و نامناسب بودن وضعيت جوي از پذيرش مسافران در باغ فدك خودداري و مسافران براي اقامت به سمت مراكز ورزشي و اماكن مسقف هدايت شدند.

وي با بيان اينكه ظرفيت پذيرش كمپ باغ فدك حدود سه هزار دستگاه خودرو است، افزود: با توجه به امنيت و امكانات زير ساختي كه شهرداري و ستاد تسهيلات سفر در اين كمپ رو باز براي مسافران فراهم كرده است، باغ فدك مي‌تواند پذيراي حدود 12 تا 15هزار نفر مسافر باشد.

مدير منطقه هفت شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: با ساماندهي و بهسازي كمپ گردشگري باغ فدك، شرايط مطلوبي براي پذيرايي و استقبال از مسافران در اين مجموعه فراهم شده است.

وي با بيان اينكه براي تامين آسايش مسافران نوروزي 200 سكوي نصب چادر به سكوهاي باغ فدك اضافه شده است، افزود: در باغ فدك سرويس بهداشتي با 12 چشمه و يك چشمه فرنگي ساخته همچنين تمام ظرفشويي و آبخوري‌ها بازسازي و در اختيار مسافران قرار داده شده است.

تاریخ:
1398/01/07
تعداد بازدید:
46
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.