اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
ديپلماسي شهري را در شرايط بحران توسعه داديم
شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان با بيان اينكه به دنبال انجام اقدامات انسان دوستانه هستيم و سعي داريم كدورت‌ها را از بين برده و خدمات خوبي را ارايه دهيم، گفت: شهرداري اصفهان توانست ديپلماسي شهري را درشرايط بحران بحران نيز توسعه دهد.

 قدرت‌الله نوروزي صبح امروز (يكشنبه) در هفتاد و سومين جلسه علني شوراي اسلامي شهر اصفهان كه با حضور استاندار برگزار شد، با بيان اينكه وضعيت شهرداري اصفهان در ابتداي كار از نظر مالي و نيروي انساني مناسب نبود، اظهار كرد: اگر سير استخدامهاي غير مجاز ادامه دار بود شرايط بدتر مي‌شد، اما خوشبختانه در سال 1397 اين شرايط را ساماندهي كرديم.

وي با بيان اينكه بدهي‌ها در شهرداري سر سام آور و فعاليت‌هاي عمراني را تحت تاثير قرار داده بود، اظهار كرد: در حال حاضر بدهي ها را تسويه و وضعيت مناسبي پيدا كردهايم و ساماندهي برنامه‌ها را در دستور كار داريم.

شهردار اصفهان با بيان اينكه حداكثر زمان صدور پروانه يك ماه و صدور پايان كار 45 روز شده است، افزود: چنانچه مشكل حقوقي در مسير وجود داشته باشد قاعدتا اين امر طولاني تر خواهد بود.

تحقق 88 درصدي بودجه شهرداري اصفهان

وي با بيان اينكه شهرداري اصفهان سال گذشته در تحقق بودجه رتبه اول را در ميان شهرداري هاي كلانشهرهاي كشور كسب كرد، افزود: جذب بودجه‌هاي شهرداري اصفهان در سال گذشته 88 درصد بود كه اين امر با برنامهريزي صورت گرفت و  اين رقم جذب با برخي از شهرداري‌ها اختلافات فاحشي را داشت.

نوروزي با بيان اينكه با اصرار بر اقدامات مبتني بر برنامه ادامه فعاليت خواهيم داشت، افزود: ارايه لايحه بودجه چهار هزار و 100 ميليارد توماني بر اين اساس صورت گرفته و تمام تلاش خود را براي تحقق آن به كار خواهيم گرفت.

وي با بيان اينكه شهرداري در همه مناسبت‌هاي ملي و مذهبي حضور داشته است، ادامه داد: براي مناسبت‌هاي مختلف ويژه شهر اصفهان نيز برنامهريزي‌هاي مناسبي را داشتيم، ضمن اينكه در سال جاري در هفته فرهنگي اصفهان به دليل همراهي و همدلي با مردم سيل زده كشور تغيير رويكرد برنامه ها را شاهد خواهيم بود.

شهردار اصفهان با بيان اينكه شهرداري اصفهان در امدادرساني در حوادث سيل و زلزله عملكرد خوبي را داشته است، ادامه داد: در زلزله كرمانشاه، سيل لرستان و سيل خوزستان نيروهاي شهرداري اصفهان پيشتاز بودند و عملكرد اين نهاد مورد تقدير معاون اول رييس جمهور نيز قرار گرفت.

وي با بيان اينكه در حال حاضر مردم اهواز در صحبت هايشان قدردان حضور اصفهاني‌ها هستند، ادامه داد: علاوه بر شهرداري اصفهان، شهرداري‌هاي 17 شهر ديگر استان نيز در مناطق سيل زده حضور يافتند، اصفهاني‌ها توانستند همانطور كه در جنگ خوش درخشيدند در اين حوادث نيز تمام قد به ميدان بيايند.

تمام توان خود را براي افزايش رضايتمندي مردم به كار خواهيم گرفت

نوروزي با بيان اينكه شهرداري اصفهان توانست ديپلماسي شهري را در شرايط بحران نيز توسعه دهد، اضافه كرد:  تمام توان خود را براي افزايش رضايتمندي مردم به كار خواهيم گرفت، به دنبال انجام اقدامات انسان دوستانه هستيم و سعي داريم كدورت‌ها را از بين برده و خدمات خوبي را ارايه دهيم.

وي اظهار اميدواري كرد شهرداري اصفهان در مقطع كنوني بر اساس برنامه‌هايي كه دارد در بخش‌هاي مختلف به فعاليت خود ادامه دهد تا بتواند در زمينههاي مختلف شهري رتبه‌هاي برتر را كسب كند.

شهردار اصفهان با بيان اينكه سال گذشته با استرس آب رو به رو بوديم، اضافه كرد: در سال جاري به احتمال زياد اين چالش را نخواهيم داشت و با برنامه‌ريزيهاي صورت گرفته در سال جاري افزايش رضايتمندي شهروندان را خواهيم داشت.

وي افزود: در نوروز امسال افزايش هفت درصدي رضايت مسافران از شهرداري را داشتيم و اين موفقيت جز با همكاري و همراهي شهروندان به دست نيامده است.

تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
68
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.