اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
آغاز عمليات اجرايي فاز دوم تجهيز سالن اجتماعات گلستان شهدا
بركت خبرداد:

مدير منطقه شش شهرداري اصفهان گفت: عمليات اجرايي فاز دوم تجهيز سالن اجتماعات با 110 ميليارد ريال اعتبار آغاز شده است.

 محمدرضا بركت  اظهاركرد: آزادسازي فاز نخست طرح توسعه سالن اجتماعات گلستان شهدا با اعتباري افزون بر 200 ميليارد ريال به اتمام رسيد و عمليات اجرايي فاز دوم تجهيز سالن اجتماعات با 110 ميليارد ريال اعتبار آغاز شده است.

وي با بيان اينكه عمليات آزادسازي فاز دوم محوطه سازي و احداث پاركينگ روباز گلستان شهدا با 150 ميليارد ريال اعتبار آغاز شده است، ابراز اميدواري كرد: تا پايان شهريورماه سال‌جاري اين پروژه در اختيار شهروندان قرار گيرد.

مدير منطقه شش شهرداري اصفهان تصريح كرد: به منظور تكميل روشنايي گلستان شهدا يك ميليارد  و 600 ميليون ريال هزينه پرداخت شده است.

وي گفت: با توجه به آغاز ماه مبارك رمضان به منظور رفاه حال روزه‌داران، هر هفته همزمان با برگزاري نماز عبادي سياسي جمعه، تعداد 180 نفر از كاركنان شهرداري در امر برگزاري و امور خدماتي مجموعه مصلاي بزرگ اصفهان همكاري و مشاركت مي‌كنند.

بركت ادامه داد: در همين ارتباط با توجه به برگزاري دعاي ابوحمزه ثمالي در گلستان شهدا، هر شب تعداد 30 نفر از كاركنان شهرداري به منظور مشاركت در برگزاري مراسم خدمت‌رساني مي كنند.

وي خاطرنشان كرد: در ليالي قدر نيز براي تسهيل در عبور و مرور روزه‌داران، تعداد 110 نفر از نيروهاي شهرداري در راستاي خدمت‌رساني به شهروندان فعاليت مي‌كنند.

 
تاریخ:
1398/02/18
تعداد بازدید:
92
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.