اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
روند اجراي پروژه‌هاي عمراني شهر از پيش بيني‌ها جلوتر است
نوروزي:

شهردار اصفهان با ابراز خرسندي از روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني در شهر گفت: اجراي پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني و مجموعه پل‌ها و تقاطع غيرهمسطح نصف‌جهان از برنامه زمان‌بندي پيش بيني شده جلوتر است.

  قدرت الله نوروزي صبح امروز_چهارشنبه هشتم خردادماه 98_ در حاشيه برگزاري جلسه بررسي روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني شاخص اصفهان كه در محل پروژه سالن اجلاس برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: در جلسه امروز موضوعاتي كه مورد بررسي قرار گرفت، تنها مربوط به پروژه اجلاس نبود.

وي با اشاره به روند اجراي پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني، افزود: خوشبختانه اين پروژه از جدول زماني تعيين شده دو و نيم درصد جلوتر است، اما در خصوص طرح معماري آن كميته‌اي متشكل از معاون عمران شهري شهرداري، معاون شهرسازي و معماري شهرداري، شيرين طغياني به عنوان نماينده شوراي شهر و مديرطرح و برنامه شكل گرفت و قرار شد كارشناسان ديگر نيز در صورت نياز به ميدان بيايند و معماري آن را پيگيري كنند.

شهردار اصفهان تصريح كرد: در جلسه امروز مقرر شد مشكلات مربوط به آزادسازي‌ها در پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني در اولين فرصت رفع شود.

وي با اشاره به پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غيرهمسطح نصف‌جهان گفت: اين پروژه نيز از برنامه زمان‌بندي جلوتر است و خوشبختانه مشكلات خاصي در اين پروژه وجود ندارد.

نوروزي ادامه داد: در ارتباط با مباحث آزادسازي حدفاصل پل نصف جهان تا تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني نيز مقرر شد راهكارهاي مختلف پيش‌بيني و خريدهاي لازم انجام شود، همچنين براي اتخاذ برخي از تصميمات در كميته‌هاي مربوطه تبادل نظر و بحث و بررسي انجام شود.

وي با اشاره به آزادسازي پروژه ميدان پينارت، اظهار كرد: مباحث مربوط به اين موضوع در جلسه امروز مطرح و قرار شد در اولين فرصت از ظرفيت‌هاي قانوني براي رفع مسئله آزادسازي ميدان پينارت استفاده شود.

شهردار اصفهان از روند پيشرفت پروژه اجلاس در سال جاري ابراز خرسندي كرد و گفت: پويايي و تحركي كه در اين پروژه مشاهده مي‌شود حكايت از فضاي عملياتي در اين منطقه دارد، البته امروز از بخش‌هاي مختلف پروژه بازديد شد و سرعت فعاليت‌ها رضايت‌بخش بود و اميدواريم كه با همين سرعت پيش رود تا امسال شاهد تحول بسيار خوبي در پروژه اجلاس باشيم.

تاریخ:
1398/03/08
تعداد بازدید:
76
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.