اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
حضور چشمگير زنان در جشنواره «زاينده‌رود»
.

شهردار اصفهان گفت: امروز در جشنواره ورزشي زاينده‌رود نقش زنان بسيار پررنگ بود كه اين موضوع اهميت برنامه‌ريزي كردن براي استفاده از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي بانوان را دوچندان مي‌كند

 قدرت الله نوروزي شامگاه جمعه_31 خردادماه 98_ در مراسم اختتاميه جشنواره ورزشي زاينده رود كه در بوستان پرديس هنر برگزار شد، اظهار كرد: وقتي خانواده‌ها در كنار هم جمع مي‌شوند و لبخند رضايت بر لبان آنان مي‌نشيند بسيار لذت بخش است چراكه تمام تلاش خود را به كار گرفته‌ايم تا با برگزاري برنامه‌ها و جشنواره‌هاي مختلف نشاط اجتماعي را در شهر ايجاد كنيم.

وي با بيان اينكه هدف از افتتاح پرديس هنر برگزاري برنامه‌هاي شاد و فرهنگي در اين مكان بوده است، افزود: امروز كه ماه‌ها از بهره برداري از پرديس هنر مي‌گذرد، اين مكان فرهنگي در برنامه‌هاي مختلف ميزبان حضور شهروندان زيادي است كه ساعت‌ها زمان خود را در آن مي‌گذرانند.

شهردار اصفهان با اشاره به احداث پاركينگ‌ در بوستان هنر خاطرنشان كرد: حال باتوجه به اين استقبال و نبود پاركينگ در اطراف اين بوستان تصميم گرفته‌ايم به زودي پاركينگ مناسبي را احداث كنيم تا شهروندان بدون دغدغه‌ لحظات خوشي را سپري كنند.

شهردار اصفهان در آخر گفت: شادي و شادابي بايد هميشه باشد و افت نكند. از همه مسئولين تشكر مي‌كنم كه اين برنامه‌ها را فراهم كردند.

شهردار اصفهان با اشاره به حضور پررنگ زنان در عرصه‌هاي مختلف تصريح كرد: بسيار خوشحاليم كه زنان در بخش‌هاي مختلف جامعه بيش از پيش حضور دارند و در اين راستا امكاناتي را در اختيار آنان قرار مي‌دهيم تا اين حضور پر قدرت‌تر از گذشته ادامه يابد.

وي افزود: امروز در جشنواره ورزشي زاينده رود نقش زنان بسيار پررنگ بود كه اين موضوع اهميت برنامه‌ريزي كردن براي استفاده از ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي بانوان را دوچندان مي‌كند.

تاریخ:
1398/04/01
تعداد بازدید:
45
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.