اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
هيبتي خبر داد:
راه‌اندازي نخستين هايپر ارگانيك كشور در شهرك سلامت اصفهان

مدير بهره‌برداري شهرك سلامت اصفهان گفت: هايپر شهرك سلامت به عنوان نخستين هايپر ارگانيك كشور تا اوايل مهرماه راه‌اندازي خواهد شد و محصولات سالم، طبيعي و ارگانيك را ارائه مي‌كند.

رضا هيبتي اظهاركرد: هايپر شهرك سلامت در حال تجهيز است و كالاهاي در نظر گرفته شده براي عرضه در مرحله آزمايش قرار دارد تا اصالت كالاها مشخص و مورد بررسي قرار گيرد.

وي با بيان اينكه با راه‌اندازي هايپر شهرك سلامت دسترسي آسان و مناسب شهروندان به غذاي سالم فراهم مي‌شود، تصريح كرد: چند ماه پس از فعاليت نخستين هايپر ارگانيك شهرك سلامت، شعبه‌هاي ديگر آن در ساير نقاط كشور راه اندازي خواهد شد.

مدير بهره‌برداري شهرك سلامت اصفهان افزود: كلينيك ارولوژي و ناباروري مردان در حال حاضر به مراجعه‌كنندگان سرويس‌دهي مي‌كند، همچنين كلينيك زنان و نازايي شهرك سلامت در حال تجهيز است و طي چند روز آينده به بهره برداري مي رسد.

وي خاطرنشان كرد: فعاليت داروخانه‌هاي شهرك سلامت نيز تا چند روز آينده آغاز مي‌شود و در اين راستا مجوزهاي لازم صادر شده است.

هيبتي با بيان اينكه مجموعه شهرك سلامت اصفهان نقطه تلاقي تكنولوژي و درمان، مجموعه‌اي منحصر به فرد و شناخته شده بين المللي در اين استان بوده و آماده ارايه خدمات باليني و سلامتي، آموزش پزشكي و خدمات ويژه درماني است، گفت: شهرك سلامت در راستاي كاهش بار ترافيكي خيابان‌هاي آمادگاه و شمس‌آبادي،  ارائه خدمات ملي، منطقه‌اي به بيماران داخلي و گردشگران بين‌المللي در حوزه سلامت و درمان و افزايش صنعت توريسم سلامت به اصفهان ساخته شده و بخش‌هاي مختلف آن در حال راه اندازي است.

وي تاكيد كرد: در ميان استان‌هاي مختلف كشور، اصفهان به عنوان يكي از قطب‌هاي درماني و گردشگري با ظرفيت‌هاي متعدد، مي‌تواند نقش اثرگذاري در توسعه صنعت گردشگري سلامت در سطح داخل كشور و همچنين خارج به ويژه در كشورهاي همسايه و حوزه خليج فارس به همراه داشته باشد.

تاریخ:
1397/06/22
تعداد بازدید:
37
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.