اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
صلواتي خبر داد:
تشكيل ستاد مهر در آستانه بازگشايي مدارس

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان گفت: در آستانه بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها به منظور ساماندهي ترافيك شهر و تسهيل در رفت و آمد دانش آموزان و دانشجويان «ستاد مهر» در شهرداري اصفهان تشكيل شد.

عليرضا صلواتي  اظهاركرد: ستاد مهر امسال فعاليت خود را از تيرماه آغاز كرده و هماهنگي‌هاي خوبي با آموزش و پرورش استان و سازمان هاي ذي ربط داشته است.

وي با بيان اينكه امسال ضوابط بسيار خوبي براي رانندگان سرويس مدارس در نظر گرفته شده است، افزود: سازمان تاكسيراني در خصوص رفتار رانندگان و پوشش متحد الشكل لباس آنها و مواردي در ارتباط با داخل سرويس در نظر گرفته كه اميدواريم رضايت‌مندي خانواده‌ها را به دنبال داشته باشد.

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردار اصفهان با اشاره به برنامه‌هاي شركت واحد اتوبوسراني گفت: امسال بحث اتوبوس مدارس جدي‌تري از گذشته پيگيري شده تا بتوانيم حمل و نقل دانش آموزان را به وسيله اتوبوس همراه با رضايت خانواده‌ها انجام دهيم.

وي خاطرنشان كرد: در ترافيك شهري با هماهنگي پليس راهور تلاش خواهيم كرد از تمام ظرفيت‌هاي معابر استفاده و كمترين تخلفات را در سطح شهر داشته باشيم تا ترافيك براي تردد خودروها روان‌تر شود.

صلواتي با تاكيد بر اينكه «ايمني دانش آموزان» و «استفاده از حمل و نقل عمومي» دو شعار اصلي مديريت شهري اصفهان در سال جاري است، ادامه داد: ستاد مهر در تلاش است افزايش حدود 20 درصدي ترافيك به حجم سفرهاي شهري در ابتداي مهرماه را ساماندهي كند.

وي از فعال شدن 9 گشت بازرسي تاكسيراني، اتوبوسراني و سازمان حمل و نقل بار و كالا در سطح شهر از روز 31 شهريور ماه تا 18 مهرماه سال جاري براي اعمال قانون متخلفان خبر داد و افزود: اين اكيپ همراه با اكيپ‌هاي ويژه پليس راهور تخلفاتي همچون پارك‌هاي دوبل خودروها و توقف در ايستگاه‌هاي اتوبوس و ساير تخلفات رانندگي كه در سطح شهر مشاهده مي‌شود را اعمال قانون كرده و روان‌سازي ترافيك شهري را مديريت خواهند كرد.

تاریخ:
1397/06/22
تعداد بازدید:
16
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.