اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
ويژه برنامه شب شعر آييني در منطقه 5
.

مدير منطقه پنج شهرداري اصفهان گفت: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ايام محرم در سال‌جاري، اين منطقه ويژه برنامه‌هاي متعددي را برگزار خواهد كرد.

حميدرضا فرهنگ ظهاركرد:  با توجه به مصادف شدن ايام محرم با هفته دفاع مقدس، منطقه پنج شهرداري اصفهان در نظر دارد ويژه برنامه شب شعر آييني با حضور دكتر منوچهر آذر و شاعران آييني، سروده‌ها و مرثيه‌هاي محرم را در قالب اشعار محرم و دفاع مقدس همراه با تجليل از شاعران برگزار كند.

وي از برگزاري نمايشگاه دفاع مقدس و اجراي متناسب با محرم و دفاع مقدس شامل پرده‌خواني از محرم تا عمليات‌هاي دفاع مقدس خبر داد و افزود: از ديگر برنامه‌هاي اين ايام تقدير و تكريم از خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم و خانواده شهداي ارامنه است.

وي برگزاري اردوهاي غبارروبي از گلزار شهداي اصفهان با حضور بانوان خانواده شهداي دفاع مقدس و مدافعان حرم را از ديگر برنامه‌هاي در نظر گرفته شده ويژه اين ايام خواند و گفت: ديدار و گفت و گو با بانوان خانواده شهدا و جانبازان مدافعان حرم منطقه پنج، پخش كليپ براي معرفي هر چه بيشتر هفته دفاع مقدس و قيام عاشورا براي كودكان و نوجوانان، برگزاري نشست اساتيد دانشگاه براي آگاه‌سازي بانوان با موضوع «زنان مؤثر در قيام عاشورا» و حضور كارشناسان همراه با پرسش و پاسخ از ديگر برنامه‌هاي تدارك ديده شده در اين منطقه است.

فرهنگ ادامه داد: اين برنامه‌ها در ميدان جلفا، پارك كوهستاني صفه، سپاهان‌شهر، فرهنگسراي انديشه و فرهنگسراي سبحان برگزار خواهد شد.

تاریخ:
1397/06/22
تعداد بازدید:
13
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.