اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
هاشميان:
رفع گره‌هاي ترافيكي محلات در گرو همكاري شهروندان است

مدير منطقه هشت شهرداري اصفهان گفت: اگر مالكان پلاك هاي در مسير معابر و پروژه‌هاي شهري براي عقب‌نشيني به شهرداري مراجعه كنند، نهايت همكاري با آنها انجام خواهد شد.

سيد رسول هاشميان  اظهاركرد: يكي از گره‌هاي محلي براي تردد آسان شهروندان منطقه هشت، كوچه شهيد هادي‌زاده در محله شمس‌آباد است كه با توجه به قرار گرفتن بازارچه نقره، اداره ثبت شركت‌ها و دفاتر اطراف آن و همچنين نبود پاركينگ، نارضايتي مردم منطقه را به همراه داشته است.

وي تصريح كرد: در اين محله تعدادي پلاك مسكوني وجود دارد كه هنوز عقب‌نشيني لازم را انجام نداده‌اند، البته در اين راستا اگر مالكان اين پلاك‌ها به شهرداري مراجعه و عقب‌نشيني لازم را انجام دهند، مشكل رفت و آمد رفع مي‌شود.

مدير منطقه هشت شهرداري اصفهان افزود: از سال‌هاي گذشته موضوع تبديل پاركينگ سراي هنرمندان به يك پاركينگ طبقاتي مطرح بود، در اين راستا جلساتي نيز با هيئت مديره سراي هنرمندان و معتمدان محله شمس‌آباد برگزار شده، اما هنوز به نتيجه نرسيده است.

هاشميان با بيان اينكه محله شمس‌آباد از محله‌هاي قديمي شهر اصفهان است كه برخي پلاك‌هاي مسكوني واقع شده آن در مسير گذرها قرار دارد، گفت: بخشي از پلاك‌هاي اين محله در محدوده بافت فرسوده قرار دارد كه مالكان با تخريب مي‌توانند از تسهيلات بافت فرسوده بانك‌ها استفاده كرده و البته شهرداري نيز نهايت همكاري را با آنها خواهد كرد.

تاریخ:
1397/08/13
تعداد بازدید:
43
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.