اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
دهنوي:
تئاترهاي بهارانه با موضوع مديريت پسماند اجرا مي‌شود

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان از اجراي بيش از 40 برنامه ميداني آموزشي در فضاهاي عمومي سطح شهر و مدارس همزمان با آغاز فصل بهار خبر داد.

 علي دهنوي اظهار كرد: سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان، همواره نگاه ويژه‌اي به مباحث آموزشي و فرهنگي در زمينه مفاهيم و رفتارهاي صحيح در حوزه پسماند داشته است و در اين بين كودكان و نوجوانان به عنوان جامعه هدف آموزش‌پذير و تأثيرگذار در خانواده، جايگاه مهمي داشته‌اند.

وي ادامه داد: رشد فرهنگ شهروندي در حوزه مديريت پسماند به تحقق توسعه پايدار منجر مي‌شود و اين مهم نيازمند تمركز جدي بر مباحث آموزشي در اين حوزه است.

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري اصفهان اضافه كرد: در همين راستا برنامه‌هاي آموزش ميداني اين سازمان با محوريت موضوع مديريت پسماند در دو بخش و از 20 اسفند ماه اجرايي خواهد شد كه بخش اول آن اجراي تئاتر در مدارس سطح شهر همراه با بازي‌هايي با موضوع تفكيك از پسماند خواهد بود كه در سال 98 نيز ادامه پيدا مي‌كند.

دهنوي خاطرنشان كرد: بخش دوم هم اجراي تئاتر و برنامه‌اي شاد و عمومي است كه به صورت مدون از دوم تا سيزدهم فروردين ماه، هر روز در دو سانس صبح و بعدازظهر شامل نمايش‌هاي خياباني و تهيه گزارش‌هاي مردمي با شهروندان خواهد بود.

وي در خصوص جزييات اين اجراها نيز توضيح داد: اين برنامه‌ها با هدف تأثيرگذاري بر روي جامعه كودكان و نوجوانان طراحي و برنامه‌ريزي شده و در آن مفاهيم و موضوعاتي از قبيل تفكيك پسماندها، كاهش توليد پسماند، ساعت بيرون‌گذاري پسماند و ... در قالب شعر، طنز، داستان، سرود و بازي‌هاي گروهي بازگو مي‌شود
تاریخ:
1397/12/23
تعداد بازدید:
69
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.