اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
قاسمي:
اداره كل راه و شهرسازي براي آسفالت جاده خاتون‌آبادي همكاري كند

مدير منطقه 15 شهرداري اصفهان گفت: علي‌رغم مكاتبات و پيگيري‌هاي انجام شده در ارتباط با آسفالت جاده خاتون‌آبادي، همكاري قابل توجهي از سوي اداره كل راه و شهرسازي در اين باره انجام نشده است.

مسعود قاسمي اظهار كرد: پيرو برگزاري جلسات مختلف طرح هندسي جاده آيت الله خاتون‌آبادي آماده و به اداره كل راه و شهرسازي و اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان اصفهان ارائه شد، اما هنوز جوابي از مسئولان اين دستگاه‌ها دريافت نشده است.

وي تاكيد كرد: با توجه به اينكه اندوان جزء محله‌هاي منفصل به منطقه 15 بوده و راه‌هاي مواصلاتي آن در حريم قرار گرفته است، هر گونه فعاليتي بايد تحت نظر اداره كل راه و شهرسازي انجام شود، اما با توجه به اينكه وظيفه شهرداري خدمت‌رساني به شهروندان است هر كاري در اين رابطه بتوانيم با هماهنگي اداره كل راه و شهرسازي و اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده‌اي استان انجام خواهيم داد.

مدير منطقه 15 شهرداري اصفهان ادامه داد: بر اساس صورت جلسه آماده شده، جدول‌گذاري جاده خاتون‌آبادي با منطقه 15 است كه پس از تعريض و آسفالت جاده به سرعت انجام خواهيم داد.

وي با اشاره به آسفالت نامناسب بلوار امام رضا(ع) كه مورد گلايه شهروندان است گفت: در خصوص ترميم آن در سال 95 تفاهم نامه‌اي بين شهرداري منطقه 15 شهرداري اصفهان و اداره كل راه و شهرسازي انجام شد، مبني بر اينكه جدول‌گذاري رفيوژ مياني اين بلوار حدفاصل تقاطع كارخانه قند تا باغ رضوان توسط شهرداري اين منطقه و روكش آسفالت توسط راه و شهرسازي انجام شود كه منطقه 15 همان زمان نسبت به جدول‌گذاري اقدم كرد، اما اداره كل راه و شهرسازي انجام نداده است.

قاسمي گفت: در خصوص آسفالت بلوار امام رضا(ع) پيگيري‌هاي متعدد انجام و مقرر شد اين مسير توسط مسئولان راه و شهرسازي بازديد شود و اين اداره آسفالت مسير را انجام دهد.

 
تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
83
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.