اداره كل بازرسي شهرداري اصفهان
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
بازديد مديركل بازرسي شهرداري اصفهان از شهرداري منطقه 8
مديركل بازرسي شهرداري اصفهان از شهرداري منطقه 8 و خدمات شهري منطقه و محلات آن بازديد كرد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل بازرسي شهرداري، مهندس جواد حاتمي روز گذشته،طي بازديدي از منطقه8 با مدير منطقه و معاون خدمات شهري منطقه و مسوولين آن حوزه ديدار و ضمن بيان تشكر و قدرداني از زحمات همكاران در منطقه، مشكلات را مورد بحث و بررسي قرارداد. در اين جلسه مهندس هاشميان به تشريح فعاليتها و عملكرد آن حوزه و بخش هاي مختلف مرتبط با آن و همچنين اقدامات موثر صورت پذيرفته پرداخت.

در بازديد از محلات منطقه مهندس ملكوتي خواه، خدمات شهري منطقه را با 16 محله و پرسنل اين مجموعه را بالغ بر 56 نفر نيروي رسمي و 30 نفر نيروي شركتي معرفي نمود. سپس مديركل بازرسي به همراه مدير منطقه، معاون خدمات شهري و ديگر عوامل از ساختمان شهرداري و خدمات شهري منطقه، انبار خدمات شهري، گلخانه و تعدادي از محلات مانند محله پرتمان، محله كوجان، محله ابونعيم، محله شمس آباد، محله بهرام آباد، محوطه نيروي هوايي، محدوده آزادسازي پل چمران بازديد كرد .

در بازديد از  دبيرخانه خدمات شهري، مهندس هاشميان از حجم بالاي شكايات به اين حوزه اشاره كرد و اتفاق موثر در اين حوزه را بر اين دانست كه با برقراري ارتباط صحيح، ديگر با تخلف از صفر شروع شده مواجه نمي شوند و ساير تخلفات نيز رو به كاهش است. وي ديگر اقدامات موثر را از محله بهرام آباد، با اجراي طرح ترك اعتياد نام برد.

كارشناس مسوول حوزه مربوطه نيز بيشترين تخلفات شهري را مربوط به مشاغل مزاحم(بند 20) و بناهاي مخروبه(بند 14) و زمينهاي باير(بند 4) دانست.مهندس ملكوتي خواه تخلفات مربوط به كف سازي را در حدصفر و همچنين تخلفات مربوط به طبقات و پروانه و ارتفاع را در مرحله كنترل شده بيان نمود.

در ادامه كارشناس امور شهري از همكاري با شركت باز آفرين جهت حمل 140تن زباله به تفكيك روز و شب اشاره نمود كه روزانه 13تن آن پسماند خشك مي باشد.

در آخر تعامل بين شهرداري منطقه 8 و اداره كل بازرسي مورد تأكيد قرار گرفت كه با تشريك مساعي و تعاملات سازنده جهت رسيدگي به تخلفات و پاسخگويي شكايات شهروندان مي توان موجبات رضايت بيش از پيُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُش انها را فراهم نمود . 

تاریخ:
1397/08/30
تعداد بازدید:
61
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.