اداره كل بازرسي شهرداري اصفهان
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
پارك جنگلي ناژوان ميزبان جشن‌هاي دهه ولايت
.

مدير طرح ساماندهي ناژوان گفت: به مناسبت دهه ولايت و امامت جشن‌هاي باشكوهي در پارك جنگلي ناژوان در حال برگزاري است.

حسن شفيعي اظهاركرد: از روز 21 مردادماه تا يكم شهريورماه سال جاري از ساعت 18 تا 21 هر روز ايستگاه بازي‌هاي فكري و حركتي جنب آكواريوم ناژوان برگزار مي‌شود.

وي ادامه داد: به مناسبت ايام دهه ولايت و امامت پنج جشن خانوادگي روزهاي 21، 25، 29 و 31 مردادماه همچنين روز يكم شهريورماه سال جاري از ساعت 18 تا 22:30 در پارك جنگلي ناژوان برگزار مي‌شود.

مدير طرح ساماندهي ناژوان با اشاره به ويژگي‌هاي منحصر به فرد پارك جنگلي ناژوان، گفت: ناژوان بيش از 1200 هكتار وسعت دارد و 17 كيلومتر از حاشيه رودخانه زاينده رود را شامل مي‌شود.

وي با بيان اينكه از گذشته‌ تاكنون ناژوان در بين عموم مردم به عنوان يك مركز گردشگري شناخته شده است، ادامه داد: در حال حاضر مراكز بي‌بديلي همچون باغ پرندگان كه بزرگترين، زيباترين و جذاب‌ترين باغ پرندگان در سطح كشور و حتي دنيا است، بزرگترين آكواريوم كشور كه استقبال خوبي در طول سه سال فعاليت آن از سوي شهروندان و گردشگران شده، موزه صدف‌ها كه يك موزه بي‌بديل است، باغ پروانه‌ها گلخانه استوايي بسيار زيبا كه در ساليان گذشته در طول فصول متفاوت فضاي بسيار زيبا و ويژه‌اي را براي بازديد گردشگران فراهم كرد، از جاذبه‌هاي گردشگري ناژوان به شمار مي‌رود.

شفيعي گفت: باغ خزندگان، باغ‌هاي بانوان در منطقه ناژوان، مجموعه‌هاي شهربازي و تله سيژ كه به موازات رودخانه زاينده رود بهره‌برداري شده و جذابيت بالايي دارد، مجموعه پارك قايقراني و بسياري از مراكز ورزشي روباز كه نمونه آن در سطح استان و كشور كم است، همچنين جاده‌هاي سلامت كه بسيار مورد استقبال شهروندان واقع شده، مراكزي است كه ناژوان را به مركزي گردشگري تبديل كرده و در سطح كشور زبانزد است.

 
تاریخ:
1398/05/24
تعداد بازدید:
9
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.