معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • .
    .
  • .
    .
1399/09/19
ترافيك خيابان بزرگمهر روان‌تر مي‌شود ترافيك خيابان بزرگمهر روان‌تر مي‌شود
مدير منطقه سه شهرداري اصفهان گفت: در راستاي رفع ترافيك ناشي از پارك خودرو مراجعان به بيمارستان شهيد آيت الله صدوقي در حريم‌هاي مجاور آن، احداث پاركينگ طبقاتي با ظرفيت بيش از 380 خودرو توسط اين بيمارستان به اتمام رسيده است.

حسين كارگر با اشاره به ترافيك ناشي از پارك خودرو اطراف بيمارستان شهيد آيت الله صدوقي و در پي آن ايجاد نارضايتي براي شهروندان، اظهار كرد: خيابان بزرگمهر يكي از شريان‌هاي اصلي مركز شهر اصفهان است، با وجود انتقال ترافيك به زيرگذر طويل اين خيابان در سال‌هاي گذشته همچنين احداث پاركينگ هشت بهشت توسط منطقه سه در نزديكي اين بيمارستان با ظرفيت 400 خودرو، متأسفانه هنوز در ساعاتي از شبانه روز شاهد ترافيك سنگين ناشي از پارك خودروهاي مراجعه كنندگان به بيمارستان هستيم.

وي افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي شده مقرر شد زميني به مساحت يك هزار و 100 مترمربع متعلق به اين بيمارستان، به احداث پاركينگ تخصيص داده شود.

مدير منطقه سه شهرداري اصفهان تصريح كرد: طراحي منحصر به فرد اين پاركينگ به سبك مدور و به صورت رامپ پاركينگي در 11 طبقه با مساحت 12 هزار مترمربع در دست اقدام قرار گرفت.

وي ادامه داد: بيمارستان شهيد آيت الله صدوقي نخستين پاركينگ بيمارستاني از شش بيمارستان اين منطقه است كه در طرح توسعه و تكريم شهروندان در نظر گرفته شده است كه با ظرفيت پذيرش 380 خودرو، ترافيك حاصل از پارك خودرويي خيابان بزرگمهر و گذرهاي اطراف اين بيمارستان را كاهش خواهد داد.

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای معاونت حمل و نقل و ترافیک محفوظ می باشد | info@isfahan.ir
۱۴۰۰/۸/۲