معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • .
    .
  • .
    .
1399/09/27
مدير عامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري خبر داد: مدير عامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري خبر داد:
استمرار تمهيدات كرونايي در پايانه هاي اصفهان

مدير عامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري اصفهان ضمن تبريك فرارسيدن 26 آذرماه روز حمل و نقل به شركت هاي مسافربري و رانندگان، اظهار كرد:

 پايانه هاي پنجگانه شهرداري اصفهان بدون هيچ وقفه اي در حال خدمت رساني به شهروندان است و با ضدعفوني و گندزدايي مستمر شرايطي فراهم كرده تا مسافران در اين شرايط سخت كرونايي آسوده خاطر از پايانه هاي مسافربري اصفهان استفاده كنند.

عباس محبوبي افزود: در 9 ماهه سال جاري نزديك به چهار ميليون مسافر از طريق پايانه هاي پنج گانه شهرداري اصفهان جا به جا شده اند كه اين آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل، با توجه به شرايط خاص كشور و شهر گنبدهاي فيروزهاي كه درگير شيوع ويروس كرونا شده، روند كاهشي داشته است.

مدير عامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري اصفهان تصريح كرد: امروزه وسايل حمل و نقل عمومي يكي از نيازهاي جامعه بشري است از اين رو در تلاش هستيم تا با ارائه خدمات بهتر بتوانيم به شهروندان كمك بسزايي كرده و پايانه هاي پنجگانه شهر اصفهان را به روزرساني كنيم و امكانات را براي تمامي مسافران فراهم آوريم.

وي ادامه داد: در حال حاضر ميزان فروش بليت اينترنتي از 30 درصد به 72 درصد رسيده است به طوري كه بيش از 70 درصد بليتهاي اتوبوس به صورت اينترنتي فروخته ميشود.

محبوبي گفت: سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري اصفهان داراي پنج پايانه برون شهري و درون شهري است كه در شمال، جنوب، شرق و غرب اين كلان شهر واقع شده و پايانه صمديه به عنوان پايانه درون شهري در اصفهان فعاليت مي كند.

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای معاونت حمل و نقل و ترافیک محفوظ می باشد | info@isfahan.ir
۱۴۰۰/۸/۲