معاونت حمل و نقل و ترافیک
  • .
    .
  • .
    .
1399/10/14
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان خبر داد: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان خبر داد:
اعمال قانون 2300 خودرو به جهت ترددهاي غير ضروري و فك پلاك 44 خودروي دودزا تنها در يك روز

به گزارش معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان، سرهنگ محمدي رئيس پليس راهنمايي رانندگي استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد به دليل آلودگي هوا در دو شيفت صبح و عصر از ساعت 9 صبح الي 14 و از ساعت 16 تا 21 فعال است .

وي بيان كرد:  ممنوعيت تردد پلاك هاي غير بومي در داخل شهرهاي زرد استان نداريم اما از شهرهاي نارنجيِ شهرهاي استان هاي هم جوار به كلان شهر اصفهان و از شهرستان هاي زرد استان به شهرستان هاي نارنجي ساير استان ها منع تردد را داريم و توسط دوربين ها كنترل مي شود.

وي با بيان اينكه ممنوعيت ترددهاي شبانه از ساعت 9 شب تا 4 صبح در شهرهاي بالاي 200 هزار نفر جمعيت چه زرد چه نارنجي و چه قرمز كماكان برقرار است افزود: روز گذشته بيش از 2300 خودرو در شهرستان اصفهان و شهرستان هاي بالاي 200 هزار نفر استان به جهت ترددهاي غير ضروري اعمال قانون شدند .

سرهنگ محمدي با بيان اينكه براساس مصوبات ستاد كميته آلودگي هوا به منظور كنترل آلودگي هوا، در خصوص معاينه فني خودروها بيش از پيش سختگيري خواهد شد و برابر قانون با خودروهاي فاقد معاينه فني و خودروهاي دودزا برخورد مي شود ادامه داد: روز گذشته 44 خودروي دودزا در كلانشهر اصفهان فك پلاك شدند و پلاك اعزام به تعميرگاه دريافت كردند.

رئيس پليس راهنمايي رانندگي استان اصفهان گفت: فعلا تردد وسائل نقليه سنگين، ميكسرها و بتن ريزها در داخل شهر اصفهان به خصوص هسته مركزي شهر به منظور انجام عمليات هاي عمراني، خاكبرداري، گودبرداري و همينطور پروژه هايي كه ضرورتي چنداني ندارد ممنوع است و توسط پليس راهور كنترل مي شود.

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای معاونت حمل و نقل و ترافیک محفوظ می باشد | info@isfahan.ir
۱۴۰۰/۸/۲