لوگو
. تاریخ: 1397/03/24    
باغ رضوان مجهزتر باغ رضوان مجهزتر
مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان گفت: در راستاي خدمات رساني بيشتر به مردم، آرامستان باغ رضوان تجهيز مي شود.

سيد رضا جعفريان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان در راستاي تسهيل در ارايه خدمات به شهروندان اقدام به توسعه و بازسازي سالن تطهير باغ رضوان كرده است.

وي با بيان اينكه توسعه و بازسازي در چند فاز تعريف شده است، افزود: در فاز نخست احداث سردخانه حجمي و افزايش تجهيزات سالن تطهير از جمله افزايش سنگ‌هاي تغسيل در دست اجرا است كه تاكنون اين مهم 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان ادامه داد: اجراي اين طرح تاثير بسزايي در كاهش زمان انتظار وابستگان متوفي و كاهش فشارهاي روحي و رواني آنان دارد.

جعفريان خاطرنشان كرد: هويت بخشي و ايجاد محيطي فرهنگي و اجتماعي با استفاده از معماري اسلامي و با توجه به آموزه‌هاي ديني از ديگر اقدامات اين سازمان در آينده است.

وي در ادامه از راه اندازي اپليكشين خدماتي در اين باغ رضوان خبر داد و گفت: اپليكيشن خدماتي سازمان آرامستان ها ويژه تلفن هاي همراه است كه خدماتي از جمله جستجوي نام متوفي همراه با عكس و زندگينامه، مسيريابي قبور در نقشه، ثبت سفارش خدمات مجالس، درخواست مداح و قاري و تاريخچه سازمان آرامستان ها در آن پيش بيني شده است.   

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با بيان اينكه شهروندان مي‌توانند از طريق اپليكيشن خدماتي با جستجوي نام فرد مدفون در آرامستان از محل دفن اطلاع حاصل كرده و به وسيله امكانات آدرس‌دهي به محل مورد نظر هدايت شوند، تصريح كرد: در اين نرم افزار ليست مشاهير مدفون در آرامستان و محل دفن آنها نيز منظور شده است و زندگينامه مشاهير نيز در قالب اين اپليكيشن اطلاع رساني مي‌شود.

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است