لوگو
تاریخ: 1398/03/19    
شرايط كاري در سازمان آرامستان‌ها بسيار دشوار است شرايط كاري در سازمان آرامستان‌ها بسيار دشوار است
معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان در مراسم تكريم و معارفه مدير عامل سازمان آرامستان ها جابجايي وتغيير در هر سازماني يكي از ضرورت ها است

به گزارش ايمنا، حسين اميري در مراسم تكريم و معارفه مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با بيان اينكه جابجايي‌ و تغيير در هر سازماني يكي از ضرورت‌هاي لازم براي ايجاد تحول است، اظهار كرد: جابجايي مديران به معناي توانايي نداشتن مدير قبلي نيست بلكه اين جابجايي‌ها با هدف تغيير و تحول در سازمان  انجام مي‌شود تا كارها روند بهتري را طي كند.

اميري با بيان اينكه كار كردن در سازمان آرامستان‌ها به دليل اينكه مراجعان به دليل غم از دست دادن نزديكان خود، در شرايط روحي مناسبي نيستند بسيار دشوار است، خاطرنشان كرد: مديران همواره بايد به دشواري كار در سازمان آرامستان‌ها و شرايط حاكم بر آن توجه ويژه داشته باشند البته تاكنون همواره تلاش شده تا آسايش و آرامش كاركنان تأمين شود.

وي با بيان اينكه تكريم ارباب رجوع و حفظ شأن و منزلت مردم به هنگام مراجعه به سازمان همواره بايد مدنظر گرفته شود، تصريح كرد: بستگان متوفي به هنگام مراجعه به سازمان آرامستان‌ها توقع دارند كار آن‌ها در اولين زمان ممكن و با سرعت انجام شود و كاركنان با برخورد مناسب از آن‌ها دلجويي كنند تا تسلي خاطري براي آن‌ها باشد و اين نكته‌اي است كه مديرعامل و كاركنان سازمان آرامستان‌ها بايد به آن توجه ويژه داشته باشند.

اجراي 107 طرح عمراني و خدمات‌رساني در سازمان آرامستان‌ها

سيدرضا جعفريان‌فر، مديرعامل سابق سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان در ادامه اين مراسم گفت: سازمان آرامستان‌ها از خاص‌ترين سازمان‌هاي شهرداري است چراكه مردم به هنگام مراجعه به آن عزيزترين نزديكان خود را از دست داده‌اند به همين دليل كار كردن در اين سازمان سختي‌هاي خاص خود را دارد.

وي افزود: كاركنان سازمان آرامستان‌ها به خصوص كاركنان سالن تطهير از زحمت‌كش‌ترين كاركنان شهرداري به شمار مي آيند چراكه در حين انجام وظيفه خود تلاش مي‌كنند با بستگان متوفي همدردي كنند و از بار غم آن‌ها بكاهند.

وي با اشاره به فعاليت‌هاي در سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان گفت: در طول دوران خدمت، تمام توان خود را براي تكريم ارباب رجوع و تسريع در امور متوفيان به كار برديم و تلاش كرديم حقوق شهروندان در تمام اوقات حفظ شود.

جعفريان‌فر با اشاره به اينكه حدود 107 طرح عمراني و خدمات‌رساني در سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان انجام شده، اظهار كرد: همه طرح‌ها در راستاي خدمات‌رساني به همشهريان انجام شده است كه از جمله آن‌ها مي‌توان به احداث ساختمان پزشكي قانوني و تسريع در انجام امور سالن تطهير با افزايش سنگ‌هاي تغسيل، خودروهاي حمل متوفي و اكيپ‌هاي غسال، غساله و دفن‌كن اشاره كرد.

موفقيت سازمان‌ها در گرو تلاش گروهي مديراني است

 احمدرضا مرادي، مديرعامل جديد سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: مديريت سازمان‌ها همچون يك مسابقه ورزشي گروهي است كه هر مديري در دوره مديريت خود بايد تلاش كند تا به هدف نهايي كه همان پيشرفت است، دست يابد و سپس سازمان به مدير بعدي براي تحول و پيشرفت واگذار شود در نتيجه موفقيت سازمان‌ها در گرو تلاش گروهي مديراني است كه در هر برهه آن مسئوليت را برعهده دارند.

وي افزود: در سازمان آرامستان‌ها بايد دو ديدگاه حاكم باشد، اول اينكه محيط و فضاي سازمان به گونه‌اي تلطيف شود تا بتواند تا حدودي از فضاي غم و استرس مردم بكاهد و از طرف ديگر فضا بايد به گونه‌اي شكل بگيرد كه مردم با آمدن در آرامستان‌ها به ياد آورند كه اين دنيا جاي ماندن نيست و هدف از زيستن برايشان تكرار شود. اين دو وظيفه هرچند باهم در تناقض است، اما بايد به موازات هم انجام شود.

به گزارش ايمنا، در اين مراسم از زحمات و تلاش‌هاي سيدرضا جعفريان‌فر تقدير و احمدرضا مرادي به عنوان مديرعامل جديد سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان معرفي شد. 
 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است