لوگو
تاریخ: 1398/07/24    
پياده روي اربعين حسيني پياده روي اربعين حسيني
همراه با زيارت اهل قبور

بسمه تعالي

روزهاي منتهي به اربعين حسيني حال و هواي خوبي دارد، چه براي آن ها كه در انتظار سفر دوباره به مقصد عاشقي هستند چه آن ها كه جاماندگان از سفر محسوب مي شوند و تنها بايد شاهد رفتن مسافرانشان باشند، يكي در حال بستن كوله بارش براي سفر است وديگري مسافرش را با اشك چشم و دلي كه به دستش مي سپارد راهي مي كند. اين قصه هر ساله تكرار مي شود و مسافران بزرگترين اجتماع جهان در رود خروشان عاشقان حسيني غوطه ور مي شوند. در اين فضا جاماندگان از سفر با هر تواني كه دارند كاري مي كنند تا از ثواب زيارت و خدمت به زائران حسيني جا نمانند به همين منظورسازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان در نظر دارد به مناسبت اربعين حسيني با همكاري اداره كل سرمايه انساني شهرداري اصفهان اقدام به برگزاري همايش پياده روي خانوادگي همراه با زيارت اهل قبور در روز جمعه 26 مهر98 ساعت 7 صبح در محل آرامستان باغ رضوان جنب قطعه ايثارگران نمايد .

لازم به ذكر است هماهنگي هاي لازم با نيروي انتظامي ، پليس راهور ، اداره كل پيشگيري و رفع تخلفات شهري ، اورژانس ،  فوريت هاي پزشكي و سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني براي برگزاري شايسته همايش  بعمل آمده است .

اين همايش پس از قرائت زيارت عاشوراي حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) ساعت 7 صبح جمعه از جنب قطعه ايثارگران شروع و با عبور از كنار مزار شهداي گمنام و خيابان شهيد مانيان در پاركينگ قطعه27 با مداحي مداحان اهل بيت و  قرائت زيارت اربعين و زيارت اهل قبور پايان مي پذيرد .

 

در اين همايش راهپيمايان بار ديگر با آرمانهاي والاي حسيني تجديد عهد نموده و با  ياد آوري اهداف كربلاي حسيني درس آزادي و آزادگي خواهند آموخت .

لازم به ذكر است پاركينگ هاي شماره 1و2 جنب قطعه نام آوران و ايثارگران و شماره 3 و4 روبروي قطعه نام آوران و ايثارگران جهت پارك خودرو هاي زائرين در نظر گرفته شده است 

شهروندان گرامي جهت دريافت اطلاعات بيشترمي توانند با شماره تلفن 35723030 تماس حاصل نموده و يا به سايت سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان

به آدرسwww.isfahan.ir/aramestan و يا شبكه هاي اجتماعي با نشاني aramestan_esf مراجعه نمايند .

 

 

 

روابط عمومي و امور فرهنگي

سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان

 

 

 

 

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است