لوگو
تاریخ: 1399/02/28    
احتمال تشديد محدوديت ها در آرامستان باغ رضوان احتمال تشديد محدوديت ها در آرامستان باغ رضوان
رعايت نكات لازم براي زيارت اهل قبور و انجام مناسك خاكسپاري اموات به آرامستان باغ رضوان

احتمال تشديد محدوديت ها در آرامستانهاي اصفهان

 

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با تاكيد بر ضرورت رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي توسط افراد مراجعه كننده به آرامستان‌هاي شهر براي زيارت اهل قبور و انجام مناسك خاكسپاري اموات، گفت: با توجه به تأكيدات معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان، رعايت پروتكل و دستور العمل‌هاي بهداشتي در زمان مراجعه شهروندان براي انجام مناسك خاك‌سپاري و زيارت اهل قبور در ايام هفته به ويژه روزهاي پنج شنبه و جمعه ضروري است و شهروندان براي پيشگيري از شيوع بيشتر بيماري كرونا علاوه بر توجه به اصول و دستورالعمل‌هاي بهداشتي با رعايت موارد زير براي زيارت اهل قبور و انجام مناسك خاكسپاري اموات به آرامستان باغ رضوان و ساير آرامستان‌ها مراجعه نمايند.

 

1- شهروندان بايد از هرگونه تجمع و ازدحام بويژه در محيط‌هاي سربسته جداً خودداري كنند و همچنين رعايت فاصله گذاري اجتماعي در مراسم‌ها و تجمعات الزامي است.

 

2- برگزاري مراسم‌ها و حضور افراد در محوطه آرامستان و همچنين زيارت اهل قبور بايد در كوتاه‌ترين زمان ممكن انجام شود.

 

3- شهروندان بايد حتماً از ماسك و دستكش استفاده كنند و همچنين توزيع هرگونه مواد خوردني و آشاميدني در قالب پذيرايي، خيرات و نذورات ممنوع است.

 

4- برگزاري مراسم‌هاي ترحيم، هفتم و چهلمين روز درگذشت صرفاً براي تعدادي محدود از بستگان و با رعايت فاصله گذاري‌هاي اجتماعي امكان‌پذير خواهد بود.

 

5- به جهت پيشگيري از ازدحام و تجمع زياد افراد، توصيه مي‌گردد مراسم‌هاي ترحيم، هفتمين و چهلمين روز ترجيحاً در طول ايام هفته برگزار و به روزهاي پنج شنبه و جمعه موكول نشود.

 

در صورت رعايت نشدن موارد فوق از سوي شهروندان، سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان ناچار به اعمال محدوديت‌هاي بيشتري خواهد بود.

 

 

 

روابط عمومي و امور فرهنگي

 

سازمان آرامستانهاي شهرداري اصفهان

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است