لوگو
تاریخ: 1399/07/19    
افتتاح پروژه‌هاي آرامستان باغ رضوان در ايستگاه چهاردهم «هر يكشنبه، يك افتتاح» افتتاح پروژه‌هاي آرامستان باغ رضوان در ايستگاه چهاردهم «هر يكشنبه، يك افتتاح»
.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان گفت: در هفته جاري آغاز عمليات اجرايي و بهره‌ برداري از پروژه‌هاي خدماتي و عمراني اين سازمان با هزينه‌اي بالغ بر 410 ميليارد ريال در ادامه اجراي برنامه «هر يكشنبه، يك افتتاح» انجام خواهد شد.

احمدرضا مرادي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا، اظهار كرد: تكميل و راه‌اندازي ساختمان خدمات امور متوفيان يكي از پروژه‌هاي آماده بهره‌برداري در سازمان آرامستان‌هاي شهرداري است.

وي افزود: در راستاي تسريع و تسهيل در ارائه خدمات به زائران و مراجعان و تكريم ارباب رجوع، ساختمان شماره 2 سازمان آرامستان‌هاي شهرداري به عنوان محل استقرار پرسنل در راستاي ارائه خدمات مرتبط با امور متوفيان تكميل و راه‌اندازي شده است.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان از آغاز عمليات عمراني و فضاي سبز فاز سوم آرامستان باغ رضوان خبر داد و تصريح كرد: در اين فاز تأمين روشنايي، جدول گذاري، خيابان‌سازي، احداث شبكه آب‌رساني و ايجاد فضاي سبز، ساخت سرويس‌هاي بهداشتي و پاركينگ‌ها در دستور كار قرارگرفته و با جديت و سرعت انجام مي‌شود.

وي طراحي و بهره برداري از سالن جلسات ساختمان اداري با پيش بيني ظرفيت و امكانات لازم را ديگر پروژه اين سازمان عنوان كرد و گفت: بروزرساني اپليكيشن خدماتي سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان (ويژه تلفن همراه) انجام شده است.

مرادي با بيان اينكه فراخوان عمومي طراحي درايگاه‌هاي آرامستان باغ رضوان در حال اجراست، اظهار اميدواري كرد: براي درايگاه هاي آرامستان باغ رضوان طراحي مناسب و فاخري انجام خواهد شد.

وي با اشاره به تغيير هويت بصري و گرافيك محيطي آرامستان باغ رضوان، گفت: تغيير هويت بصري و گرافيك محيطي آرامستان باغ رضوان با نگاه كاركردي و اقداماتي از جنس خلاقيت و نوآوري اجرا شده و روح، معنا و مفهوم تازه‌اي به آرامستان باغ رضوان بخشيده و سعي شده است با بهره‌بردن از ظرفيت‌هاي بالقوه، گرافيك، المان‌ها و اقدامات فرهنگي، رسالت‌هاي فرهنگي و مذهبي را كه فرهنگ ديني بر عهده همگان گذاشته است به خوبي ايفا كند.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان از اجراي قبور پيش ساخته بتني جهت تسريع در ارائه خدمات به مراجعان خبر داد و تصريح كرد: اين اقدام جهت تسريع در ارائه خدمات به مراجعان انجام مي‌شود و علاوه بر آن در قطعات و بلوك ساخته شده، مناسب‌سازي آن ها  جهت تسهيل در تردد سالمندان، جانبازان، معلولان و زائران اهل قبور انجام شده و در برنامه «هر يكشنبه، يك افتتاح» رونمايي مي‌شود.

وي ساخت تابلو ترافيكي دروازه اي خيابان ثامن الائمه(ع) و اجراي فيبر نوري را از ديگر پروژه‌هاي سازمان آرامستان‌هاي شهرداري برشمرد و خاطر نشان كرد: خريد تجهيزات و ايجاد سامانه تصفيه پساب غسالخانه باغ رضوان نيز از مهمترين اقدامات در حال پيگيري مي باشد و انشاءالله به زودي به بهره برداري مي رسد.

 
 روابط عمومي و امور فرهنگي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان
 
 
 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است