لوگو
تاریخ: 1399/07/22    
آغاز عمليات اجرايي و بهره‌برداري از 410 ميليارد ريال پروژه در باغ رضوان آغاز عمليات اجرايي و بهره‌برداري از 410 ميليارد ريال پروژه در باغ رضوان
.

چهاردهمين برنامه «هر يكشنبه، يك افتتاح» با شعار «اصفهان در مسير اميد» و با محوريت آغاز عمليات اجرايي و بهره‌برداري از پروژه‌هاي خدماتي و عمراني سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با هزينه‌اي بالغ‌بر 410 ميليارد ريال برگزار شد.

در اين مراسم، رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان ضمن تشكر از زحمات چشمگير كاركنان سازمان آرامستان‌ها در دوران شيوع بيماري كرونا گفت: «آنچه امروز مشاهده مي‌كنيم نتيجه بخشي از تلاش‌هاي شبانه‌روزي كاركنان خدوم اين سازمان است و اگر جمع زيادي از همكاران ما در شوراي اسلامي شهر نيز خود را موظف به حضور در اين مراسم دانسته‌اند، به معناي اين است كه آن‌ها قدردان زحمات كاركنان اين سازمان بوده و آن را شايسته تقدير و تشكر ويژه مي‌دانند.» عليرضا نصر اصفهاني يكي از رسالت‌هاي اصلي مديريت شهري را ارائه بيشترين خدمت‌رساني به مردم دانست و تأكيد كرد: «اگر مدعي هستيم مردم ولي‌نعمت ما هستند، بايد اين را در عمل اثبات كنيم. بايد در هر نهادي كه مشغول به كار هستيم تلاش كنيم تا ولي‌نعمتان ما در بهترين شرايط باشند و موردتكريم و توجه قرار بگيرند تا در كوتاه‌ترين زمان مشكلات آن‌ها حل شود.» او خدمات‌رساني در اين حوزه را شامل دو بخش دانست و توضيح داد: «بخشي از خدمت‌رساني ما شامل تأمين نيازهاي مردم در حوزه امور عمراني و فيزيكي است كه با ساخت و احداث مكان‌ها و زيرساخت‌هاي موردنياز تأمين مي‌شود. اما بخش دوم شامل تلاش ما براي تكريم و احترام به مردم و برخورد خوب و شايسته با آن‌هاست كه خوشبختانه هردوي اين بخش‌ها اكنون در سازمان آرامستان‌ها در حال اجراست. چنانكه در اين ايام بحراني وقتي مردم به باغ رضوان مراجعه مي‌كنند با رضايت خاطر از اين مجموعه جدا مي‌شوند.» رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان پاداش ويژه شهرداري براي كاركنان سازمان آرامستان‌ها را قابل‌تقدير دانست و تأكيد كرد كه زحمات اين افراد هرگز قابل جبران نيست و اميد است بتوانيم همواره قدردان زحمات آن‌ها باشيم.

پاداش ويژه براي كاركنان سازمان آرامستان‌ها

شهردار اصفهان هم كه در اين مراسم به‌صورت مجازي و آنلاين به ايراد سخن پرداخت، با اشاره به حركت ممتد كاروان برنامه «هر يكشنبه، يك افتتاح» در مناطق مختلف شهر گفت: «درحالي‌كه كرونا شرايط كار را بسيار سخت كرده است، ولي اين برنامه همچنان راهش را به‌عنوان يك برند شهري ادامه مي‌دهد و در پرونده شهرداري اصفهان ثبت مي‌شود.» قدرت‌اله نوروزي با بيان اينكه 41ميليارد تومان هزينه براي احداث پروژه‌هاي مهم آرامستان‌ها هزينه شده است، افزود: «كار در اين سازمان كار در خاموشي است. در وضعيتي كه شرايط بسيار ويژه است، فعاليت در بخش‌هاي مختلف سازمان آرامستان‌ها همچـون تغسيل وكفن‌ودفن و... به‌جز ايثارگري معناي ديگري ندارد. بنابراين اين افراد يقين بدانند كه ايثار آن‌ها ناديده انگاشته نمي‌شود و ما در جريان زحمات آن‌ها هستيم.» او با تأكيد بر اينكه كاركنان اين سازمان همواره شاهد غم‌ها و غصه‌هاي مردم هستند و در فضاي ناراحت‌كننده‌اي به سر مي‌برند، افزود: «وقتي اين افراد با روي باز با مردم برخورد مي‌كنند، افتخاري  براي آن‌ها به شمار مي‌آيد.» نوروزي با ابراز اميدواري براي اينكه افتتاح پروژه‌هاي خدماتي عمراني سازمان آرامستان‌ها بتواند به كيفيت خدمات‌رساني بيفزايد، گفت: «امروز در باغ رضوان شاهد چند افتتاح هستيم، چنانكه در هفته‌هاي گذشته نيز در برنامه هر يكشنبه يك افتتاح، چند پروژه افتتاح شده است.» شهردار اصفهان همچنين خبر داد: «پيرو مذاكراتي كه با مديرعامل سازمان آرامستان‌ها داشتيم، پاداش ويژه‌اي براي همه كاركنان اين سازمان درنظر گرفته‌شده كه به‌زودي پرداخت مي‌شود. چراكه آن‌ها در چنين شرايط دشوار و بحراني مستحق هرگونه تشويق و تشكر هستند.»

 تلاشي چشمگير براي رعايت كرامت متوفيان

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان نيز در اين مراسم توضيحاتي را در خصوص پروژه‌هاي در دست افتتاح اين سازمان بيان كرد. احمدرضا مرادي با اشاره به توجه و حمايت جدي اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اصفهان به برنامه‌هاي سازمان آرامستان‌ها، گفت: «خدماتي كه خادمان سازمان آرامستان‌ها در هشت ماه گذشته با وضعيت كرونا ارائه داده‌اند حقيقتابه‌نوعي بوده كه كرامت متوفيان و خانواده هاي آن‌ها را حفظ كرده است. چنانكه مراجعه‌كنندگان حداكثر خدمات ممكن را در فضايي آرام و به‌دوراز حاشيه دريافت كردند.» او با اشاره به افزايش قابل‌توجه آمار متوفيان در شش ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل تأكيد كرد: «باوجود اين شرايط بحراني و دشوار، سازمان همچنان به فعاليت خود در حوزه امور خدماتي و عمراني ادامه داده است.» وي درادامه به معرفي پروژه هاي خدماتي و عمراني سازمان پرداخت و برخورداري اين سازمان از 170 هكتار فضاي سبز را يكي از افتخارات آن دانست و تأكيد كرد: «نگهداري از اين ميزان فضاي سبز با وضعيت خشك‌سالي و كمبود آب بسيار مشكل است كه با كمك همه مسئولان محقق شده است.» مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با اشاره به اينكه هفته جاري به نام هفته كاهش بلاياي طبيعي در جهان نام‌گذاري شده، يادآوري كرد: «مديريت بحران و تاب‌آوري شهرها يكي از فرايندهاي اين كاهش بلاياي طبيعي است و يكي از كارگروه‌هاي مهم آن در شهرداري، سازمان آرامستان‌هاست. به همين دليل نيز بايد براي ارائه خدمات و مديريت و مقابله با بحران هرلحظه آمادگي داشته باشيم.»

روابط عمومي و امورفرهنگي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان

 

 

 

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است