لوگو
تاریخ: 1399/10/01    
به روز رساني اپليكيشن موبايلي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان به روز رساني اپليكيشن موبايلي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان
.

اپليكيشن موبايلي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان با افزوده شدن قابليت هاي كاربردي جديد به روز رساني شد.

اين اپليكيشن در راستاي تكريم ارباب رجوع و ارائه خدمات شايسته و بهينه به شهروندان گرامي با امكاناتي چون جستجوي مزار متوفيان همراه باعكس و زندگينامه، مسير يابي قبور در نقشه، ثبت سفارش خدمات مجالس و ترحيم، درخواست مداحان و قاريان، تاريخچه آرامستان باغ رضوان، معرفي مشاهير و زندگينامه آنها، دسترسي به نقشه آرامستان باغ رضوان ، باركد خوان، مشاهده اخبار آرامستان و همچنين آشنايي با آداب زيارت و ادعيه و مناجات براي دسترسي و سهولت مردم آماده و در دسترس  مي باشد .

شايان ذكر است استفاده از خدمات الكترونيكي براي ثبت سفارش خدمات مجالس  و درخواست مداحان و قاريان ، موجب شده خانواده متوفيان ديگر نيازي به حضور فيزيكي در آرامستان باغ رضوان را نداشته و بتوانند از طريق نرم افزار موصوف خدمات مورد نياز خود را سفارش دهند.

همچنين شهروندان از طريق اين اپليكيشن مي توانند با نام آوران مدفون در آرامستان باغ رضوان و زندگينامه آنها آشنا شوند و محل دفن آن ها را به طور دقيق مسيريابي كنند اين امكان براي ساير متوفيان نيز وجود دارد .

در حال حاضر اين اپليكيشن با ارتقاء نسخه قبلي و افزودن قابليت هاي جديدي همچون، بروز رساني طراحي ظاهري و پوسته نرم افزار ، افزودن نقشه GIS به برنامه ، ارائه خدمت مانيتورينگ وضعيت متوفي به صورت روزانه و افزايش سرعت جستجو در اختيار همشهريان عزيز قرار گرفته است.

شهروندان ميتوانند اپليكيشن مورد نظر را از سايت آرمستانهاي شهرداري اصفهان و يا كافه بازار دانلود و از خدمات آن بهره ببرند. 

 

 روابط عمومي و امور فرهنگي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان
 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است