لوگو
تاریخ: 1399/12/29    
اطلاعيه نوروز 1400 اطلاعيه نوروز 1400
.

باسمه تعالي

 

يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ

يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ

يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَي أَحْسَنِ الْحَالِ

 

به نام او كه بي اراده اش  هيچ بهاري را نخواهيم بود و سپاس او را كه اگر مهر و محبتش نبود، هيچ زمستاني بهاري را نمي ديد.

در آستانه نوروز 1400 و بهار پرطراوت،كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد، ضمن تبريك سال نو و گراميداشت ياد و خاطره درگذشتگان، سالي سرشار از موفقيت، شادكامي و سلامتي را براي همه مردم عزيز ايران زمين، آرزومنديم.

به اطلاع شهروندان گرامي مي رساند آرامستان باغ رضوان در ايام تعطيلات نوروز جهت خاكسپاري اموات و زيارت اهل قبور آماده خدمت رساني به خانواده ها و زائرين گرامي مي باشد. خواهشمند است حتي الامكان از مراجعه به آرامستان باغ رضوان در روزهاي اول سال نو خودداري و زيارت اهل قبور را به زمان مناسب ديگري در طول ايام تعطيلات نوروز موكول نماييد .

لازم به ذكر است آئين خاكسپاري اموات در روز اول فروردين 1400 و  مجالس ترحيم در روز 30  اسفند 1399و1 فروردين1400  برگزار نخواهد شد.

در صورت ضرورت با كمترين نفرات و رعايت دستور العمل هاي بهداشتي به آرامستانها مراجعه و جهت پيشگيري از شيوع بيشتر بيماري كرونا از هرگونه تجمع و ازدحام جداً پرهيز نموده و با رعايت فاصله گذاري اجتماعي، بعد از زيارت اهل قبور و يا خاكسپاري اموات در اسرع وقت آرامستان را ترك نمائيد. رعايت اصول بهداشتي و استفاده از ماسك الزامي است و هرگونه پذيرايي وتوزيع خيرات و نذورات غير بسته بندي ممنوع مي باشد.

  

روابط عمومي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان

 

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است