لوگو
تاریخ: 1400/05/13    
اين يك هشدار جدي است، مراقب جانتان باشيد! اين يك هشدار جدي است، مراقب جانتان باشيد!
.

اين يك هشدار جدي است، مراقب جانتان باشيد!

 

آنچه كه در روزهاي اخير شاهد آن هستيم افزايش بي سابقه متوفيان ناشي از بيماري كرونا مي باشد كه غم و مصيبت جانكاهي را براي خانواده‌ها به ارمغان آورده است. تدفين غريبانه و خداحافظي تلخ با متوفيان كرونايي و غم ناشي از آن، ممنوعيت برگزاري مجالس ترحيم و ده ها مشكل ديگر اتفاقاتي است كه همه در سايه تلخ كرونا در حال رخ دادن است. شرايط بحراني اخير نشان از روزهايي غم بار و دردناك را مي دهد روزهايي كه شايد هيچگاه تصور آن را نمي كرديم.

 تمامي كاركنان و خادمان آرامستانها به حالت آماده‌باش درآمده اند و با تلاش و كوششي وصف ناپذير، مسئوليت انجام آيين‌هاي خاكسپاري متوفيان را عهده‌دار هستند، افزايش تعداد متوفيان باعث گرديده خادمان آرامستان در شرايطي بسيار سخت و دلهره آور در شيفت هاي اضافي و اضطراري نسبت به تغسيل، تكفين و تدفين متوفيان كرونايي اقدام و به امور متوفيان رسيدگي نمايند و اين در حالي است كه اگر اين شرايط ادامه يابد، قطعا در آينده هاي نزديك دچار مشكل شده و با بحران جدي مواجه خواهيم شد.

بنابراين سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان با عنايت به افزايش مرگ و ميرهاي ناشي از بيماري كرونا و بروز شرايط بحراني وظيفه خود مي‌داند به همه همشهريان عزيز هشدار دهد با رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي و فاصله گذاري اجتماعي و استفاده از ماسك و عدم حضور در تجمعات به كمك و ياري كادر درمان و خادمان خود در آرامستان ها شتافته و از هرگونه بي توجهي و سهل انگاري كه زمينه ابتلاء و يا از دست دادن تعداد ديگري از هموطنانمان را فراهم نمايد به جد خودداري نمايند.

بي شك همكاري و همراهي همشهريان گرامي باعث خواهد شد سايه شوم مرگ كرونايي از سر اين سامان برچيده و بيش از اين شاهد غم و رنج و درد ديگران نباشيم.

 

 

روابط عمومي و امور فرهنگي

سازمان آرامستان هاي شهرداري شهرداري اصفهان

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است